Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki jó barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki jó barátnő hosszútávon, a rózsaszín köd után is (akivel családalapítást is el tudtok képzelni)?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte, hűséges, türelmes és kompromisszumot lehet vele kötni! :)
2017. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hűséges, kedves, odaadó, figyelmes, önzetlen, türelmes...


tesz a kapcsolatért és kimutatja a szeretetét! velem akar lenni, de ha úgy van épp, akkor hagy szabadteret és nem akaszkodik rám!


24F

2017. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kezecs :)
2017. márc. 21. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűség, türelem, kompromisszumkészség, nyílt kommunikáció, elfogadja a személyiségemet és terveimet. A többi majd alakul, vagy extra.
2017. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Marhára nem így van ... hiába voltam ilyen nem volt jó elkényelmesedett mellettem és a végén nem értékelt . Annyira megszokta az egészet ,h azt gondolta ,h soha nem veszíthet el. A pasiknak az kell ,h mindig játszuk az elérhetetlent addig vagyunk izgalmasak ....


25/L

2017. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem igaz,hogy csak hűség,kompromisszum,kedvesség elég lenne a dologhoz. Viszont azt sem amit előttem írtak,hogy folyton elérhetetlennek kell lenni,hiszen az nem is szerelem csak egy játék.

Szerintem két egészséges önálló ember kell ahhoz,hogy egy kapcsolat tovább tudjon fejlődni. Két független személy aki ,ha egyedül lenne is feltalálná magát. Szerintem csak ott fejlődhet egy kapcsolat ahol ez meg van.

2017. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!