Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatni vagy őszintének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatni vagy őszintének lenni? Melyik a kifizetődőbb?

Figyelt kérdés
Egy párkapcsolatban elvárás a másiknak az ötleteit és terveit támogatni, még akkor is ha ti hülyeségnek tartjátok? Tegyük fel vendégség lesz nálatok, párotok főzni szeretne, amit imád, de szerinted elég pocsék, akkor megmondanád neki, hogy inkább ne erőltesse, vagy hagynád, had csinálja? Ez egy szélsőséges és bugyuta példa, természetesen itt sokkal mélyebbre szeretnék ásni.
2017. ápr. 28. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

megmondanám őszintén, hogy szerintem nem jó a főztje, DE ha erre vágyik támogatnám

én csak akkor nem támogatnám a másikat, ha úgy gondolom, hogy akkora butaságot csinál amit megbánhat


24F

2017. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában megbeszéljük a dolgokat és közösen hozunk döntést, ami mind a kettőnknek megfelel.


Ha probléma van a másikkal, inkább azonnal megbeszéljük, mert később csak még nagyobb sértődés vita lehet belőle.

2017. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Támogatni. Amelyik vendégnek nem üres a tányérja, azt többet nem meghívni.

Amelyik netán ott szóvá teszi, azt arcon b*szni!

2017. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Támogatóan őszintének lenni, segíteni, ötleteket adni. Ha igényelné és nem tartja tolakodásnak, beállni mellé főzni, hogy a saját példáddal éljek. Nem kell elvenni a kedvét vagy az arcába vágni, hogy pocsék a főztje, nem mindegy, milyen módon kommunikálod felé. Értelmes ember tanul a konstruktív kritikából és nem veszi zokon :)
2017. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Őszinte lehet úgy is az ember, hogy nem alázza porig a

másikat. Ennyi a titok :)


Támogasd, de úgy, hogy közben rávezeted, hogy lehet jobban

járnátok, ha valahonnan rendelnétek kaját, vagy esetleg

megmutatnád neki, hogy kell főzni :)

2017. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszinte lennék. Nekem sem jó, ha folyton kedvességből főz nekem én meg kb hányok tőle. Csak, hogy a példánál maradjunk.


Egyébként én is szeretek főzőcskézni, szeretek új ételeket kipróbálni, sőt egész jól is megy. Volt amire egy év után mondta meg a párom, hogy inkább ne csináljak mert ő nem szereti és nem akart megbántani nem rossz csak nem az ő ízvilága, nekem ez rosszabbul esett, mintha az első alkalommal megmondja, hogy ez neki nem jön be.


Jól gondold át előre, hogy mit szeretnél neki mondani főleg ha komolyabb témáról van szó és próbálj higgadt és támogató is maradni.

2017. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
Jelen példában segítenék neki...
2017. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!