Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen nehéz lenne őszintének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nehéz lenne őszintének lenni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Találkozgattam egy sráccal, aztán ok nélkül kitörölt facebook-on, és nem keresett többet. Azt mondta, hogy gátolom a tanulásban, ami nem nagyon igaz szerintem, mert 1. amúgy se tanul sokat, 2. nem hinném, hogy az a heti egy, max 2 tali olyan baromi sok volt. Azóta nem beszéltünk.

Megismertem egy másik srácot, évfolyamtársam, aki azt mondta, hogy bejövök neki, szimpatikus vagyok, szeretne találkozni velem. Nem sokat beszéltünk, de ő is ok nélkül eltűnt. Nem ír, nem beszélünk suliban. Köszönni még csak csak köszön, de kevés lelkesedéssel.

Ismerkedtem egy újabb sráccal. Ő valamivel érettebb, és idősebb is az előzőektől. Találkoztunk kétszer eddig, és nagyon jókat beszélgettünk. Ma találkoztunk volna, de nem keresett.

Miért nehéz kimondani, ha mégse jövök be valakinek? Vagy mi ez a sok rejtélyes tőlem való elzárkózás? Nem akarom őket zaklatni, de egyszerűen nem értem, miért nem képesek kimondani, ha nem kellek nekik.


2013. febr. 10. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyávák nem mernek igazat mondani.
2013. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akart megbántani, így kellett neki valami kifogás..
2013. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy valami sokadik pasi a Te felhasználódról bszakodik, és nem bennük van a hiba:D

amúgy ez így tényleg nem norma...

2013. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, megértem, hogy nem akarnak nekem rosszat, nem bántanak meg, de mindegyiknek elmondtam, hogy az őszinteséget nagyon díjazom, még írtam is az elsőnek, de nem volt képes válaszolni... annyira idegesít...
2013. febr. 10. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Ennyire se méltat akkor minek idegeskedsz?

2013. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyáva!
2013. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki végre elmondaná, hogy mi a baj velem, akkor tudnék változtatni, de így, hogy mindenki kímél, csak még szarabb... És ez az, amit nem értek, hogy miért nem lehet megmondani? Ilyenkor meg én érzem magam rosszul, mert nem tudom, mit gondol.
2013. febr. 10. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy dilidokit.
2013. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!