Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? Hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Hasonló szituba voltatok már?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Ismerkedünk. Nagyon nem az esetem külsőre. A személyisége se igazán kiemelkedő. Mégis van bennem egy olyan érzés, hogy jó vele beszélgetni, meg elvagyok vele. Tehát nehezen tudnám lezárni vele a kapcsolatot, pedig el nem tudom képzelni hogy mi közöttünk bármi legyen. Mit tegyek?
2017. ápr. 28. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ne húzd az agyát, ha nem akarsz tőle semmit, de ha jól tudom ez a FELNŐTT párkapcsolatok kategória, de te kérdésed alapján NEM tartozol ide, csak a kis tinikhez.
2017. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokszor felnőtt emberek is küzdenek nehézségekkel, kérdésekkel azért van ez az oldal, hogy ha lehet válaszokat kapjunk vagy nézőpontokat. 20 év feletti vagyok ,nem tini. Azért irtam ebben a témában ide mert egy felnőtt ember meglátásait, véleményét várom.
2017. ápr. 28. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mit tegyél? Mit jelent, hogy ismerkedtek? Kapcsolat céljából, vagy csak valami program/munkahely akármi miatt?

Kell a srác, vagy nem? Mármint komolyabban. Ha nem, akkor ezt elmondhatod neki. Ennyi. Nem nagy mágia.

2017. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyeld magad. Abból mahd ràjössz mit kell tenned.
2017. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy kis szünetet tartani, egy ideig nem beszélni vele (addig pl. mondhatod neki,k hogy elutazol vagy ilyesmi), és ha nem kezd el hiányozni, akkor tudod, hogy nem érdekel.
2017. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!