Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk! Konditeremben zuhanyozás...

Fiúk! Konditeremben zuhanyozás közben-után voltatok már ciki szituba a farkatokkal kapcsolatban? (Felállt, nagyon összement? ) Lenyírjátok előtte vagy meghagyjátok természetesnek a fanszőrötöket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Na Csajok! Erre kíváncsi vagyok! Gyertek ti is! :D
2012. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Ez de egy homokos kérdés.

Nyilvános zuhanyzóban, csávókkal körbevéve, ha feláll a farkad, akkor szinte ziher, hogy b.zi vagy. az meg hogy összemegy, az ki a f.szt érdekel? Normális emberek nem stírölik egymás farkát.

Egyébként nem borotválom, csak nem hagyom elburjánzani, de nem azért, mert konditerembe járok, hanem alapvető higiéniás okokból.

2012. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp akartam kérdezni, hogy mitől szokott neked felállni a zuhanyzóban?
2012. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tényleg bu-zenásnak hangzó kérdés.

egyszer voltam kellemetlenül a zuhanyzóban.

nagy vígan letusolok,keresem a törülközőt,de otthon hagytam,uh a ruhámba kellet megtörölöm magam.

2012. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt.
2012. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!