Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akar tőlem semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar tőlem semmit, akkor miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, akivel nagyon jóban voltunk/vagyunk. Beleszerettem,el is mondtam neki. Azt mondta akkor,hogy nem tudja mi legyen velünk,lér egy hét gondolkodási időt. (Elég sok családi/egyéb gondjai adódtak, (szülő halála, másik szülő betegsége)) Egy hét után mondta,hogy ő nem tud /akar most bevállalni egy kapcsolatot. Ez 2 hónapja volt. Azóta újabb gondjai is adódtak,tényleg rá jár a rúd nagyon. Ezek ellenére szinte minden szabadidejét ,(ami nagyon kevés a problémák miatt) velem töltötte:mozi,kávézó,étterem stb stb.

Most elutazott,hogy kipihenje magát,mert nem bírat tovább és onnan is írja,hpgy hiányzom neki stb.

Ha nem akar most semmit,akkor miért csinálja ezt?? Ez azt jelentheti,hogy a a későbbiekben még lehet köztünk valami?

Hiszen amikor azt mondom neki,hogy szeretlek,azt mondja ő is. Nem értem:/

Ha picit "helyreáll " az élete,lehet még nála esélyem ezek szerint?

22N


2017. ápr. 29. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt várja hogy kicsit helyreálljon az élete, addig nem akar kötöttségeket, de utána kétlem hogy azt mondaná hogy bocsi nem kellesz. Most is kb olyan mintha együtt lennétek abból amit írtál, csak nem mondjátok ki. Az ő helyzete miatt meg szerintem érthet hogy nem akarja még kimondani, azért egy kapcsolat kötelezettségekkel, felelősséggel jár, meg gondolom jelen esetben nem tudna benne lenni mentálisan 100%ig, mert ezer más dolgon járhat a feje és rengeteg problémát kell megoldjon, elrendezzen magában. Szerintem legyél ott mellette és várj egy kicsit:)
2017. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek az előző hozzászólóval, hogy ha valóban akarod ezt a fiút, akkor várj állj mellette. Ugyanakkor én sajnos pesszimistább fajta vagyok: lehet ennek jó vége, de sajnos az emberek gyakran önzőek, és meglehet, hogy szüksége van támaszra, jól jön neki, hogy vagy, hogy számíthat rád. De azt gondolom, jobb nem beleélned magad még a dologba, hiszen nem biztos, hogy ha talpra áll, akkor akarja majd ezt a kapcsolatot. Sajnos a szerelmet nem érdemek vagy hála alapján osztogatják... De nem akarok én hervasztó lenni, csak jobbnak látom, ha ilyesmire is készülsz.
2017. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!