Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nem lehet köztünk semmi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem lehet köztünk semmi, tiszteletben tartom a párkapcsolatod, a korod. Stb. Ha ezt mondja elhihetem végre, hogy nem akar tőlem úgy semmit? Vagy ez csak a beetetés része?

Figyelt kérdés

Van egy pasi a munkahelyemen, akivel sokat flörtölünk, meg gyakran úgy beszél velem, mint, aki fel akar szedni, de ha komolyra fordítjuk a szót, mindig elmondja, hogy egyébként semmit nem akar tőlem, nála ez csak játék.

Múltkor kitalálta, hogy találkozhatnánk munkán kívül is. Ugorjak fel hozzá, megmutatja a kutyáit stb... Ez eléggé átlátszó szöveg, és féltem is, hogy rám mászik. Fogalmam sincs, hogy végül miért mentem el hozzá. Talán annyira bízni akartam benne, hogy ő nem olyan.

Aztán mikor ott voltam tényleg kellemes csalódás ért, mert nem beszélt velem úgy mint szokott, csak eldumáltunk mint két haver. Aztán végül elmondta, hogy jó nőnek tart, de köztünk soha nem lehet semmit. Tiszteletben tartja, hogy mindkettőnknek van kapcsolata, meg hogy sokkal fiatalabb vagyok nála. És túlságosan bír engem, ahhoz, hogy elcsessze. Fontosabb neki a barátságom, mint hogy megkapjon. Szerintetek ez komoly? Vagy ez csak valami trükk, hogy végül az ágyába kössek ki?

20/L


2017. márc. 24. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Beetetes. 100%. Nyilvan nem maszott rad azonnal, mert akkor kb vege mindennek. Meg etet egy kicsit, hogy ragaszkodj is hozza es nehezebb legyen elutasitani. En lekoptatnam kb most.
2017. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy őszinte kérdés és még mielőtt valaki elkezdi: a pasinak is feltenném, ha tudnám. Te mi a jó szarért vagy kapcsolatban?
2017. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pardon, a kerdesert, de mi a lokukit keresel mas faszik lakasan, minek flortolgetsz veluk, mikozben kapcsolatban elsz? Teljesen mindegy, hogy beetetes vagy sem, teged mar be sem kell etetni. Meh parszor felmesz hozza, es magadtol dobod le a bugyit.
2017. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Beetetés nyilvánvalóan.

Most az a cél, hogy azt hidd ő más mint a többi, ő tiszteletben tart mindent, aztán majd lassan belezúgsz és könyörögni fogsz, hogy lépjen félre veled.

Aztán mikor megúnt téged is, mehetsz amerre látsz.

Legyen egy kis eszed és tartsd a 3 lépés távolságot az egyértelműen nyomuló pasikkal...

Ha megelőzöd nem fog kialakulni a vonzalom, de ha sodródsz az árral, akkor jöhetsz majd kérdést kiírni, hogy most mit tegyél, sajnos elmúlt a szerelem stb...

2017. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a párod mit szól, hogy egy kollégáddal flörtölsz és a lakására mész? 😊 biztos boldog lehet... a kollégád meg már tudja, hogy jó ajtón kopogtat, már csak idő kérdése.
2017. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg nem akar tőled semmit, és megelégszik azzal a tudattal, hogy ha akarna, akkor megkaphatna.
2017. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anny szor nem duglak meg mielőtt megdugnálak, ahánysor csak akarod ;D. Elég gyanús, de amúgyis minek nézelődsz másoknál kapcsolatban ?

30/f

2017. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyitott kapcsolatban vagyunk. Illetve lazább kapcsolatban mint mások. Nem fekszünk le mással, de amúgy minden más megengedett. Nekünk ez így jó. De attól függetlenül én akkor sem akarok ettől a pasitól többet.
2017. márc. 25. 06:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi lett..???

:))

2022. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!