Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nagy lógós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nagy lógós mellekről?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 09:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én mellméretem 75D. Pici vok(164cm) ,vékony és hatalmas mellekkel áldott meg Isten. Nem én tehetek róla,lehet h kicsit lóg,de inkább nem mondok rájuk semmit szeretem őket és kész:P
2010. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%

A 75D az szerinted hatalmas mellnek számít?

Max.csak hozzád képest sztem!

2010. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%

11:26


Bocsi, tudod sokat msn ezek, és sokat rövidítek, mi a francnak írjam ki, ha ígyis meg lehet érteni h ink...? a deh-t meg nemtom miért írom úgy, úgy szoktam, nemtom minek kell beszólni, mert nemis a kérdésre válaszoltál -.-' Komolyan, akkor minek írsz?

2010. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet perverzió de nekem kifejezetten bejön. Szeretem a nagy melleket, de hát a nagy mellre hat is a gravitáció.
2011. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

75 D az ne haragudj meg de igen is nagy

A "D"jelzi a kosarat. "A" a legkisebb. Számítsd már ki. Nekem "B" és az sem kicsike. Dehát a "D" az hatalmas. A75 az csak az átmérő. Egy kövér csajnak akinek széles az oldala lehet 90-es meltartója. De ha nincs melle az akkor is csak "A" kosár.

2011. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

160 centis magasság körül tényleg nagy a D. Nekem is van egy ilyen alkatú bartánőm, mindenki azt hitte hogy kb egyforma a méretünk, pedig csak annak tűnt.

Én 170 centi fölött vagyok, nekem F kosaras van, de ARÁNYAIBAN kb. ugyanúgy nézek ki mint az alacsonyabb lányok egy D-ssel. Rajtam viszont a D kosár max közepesnek tűnne.

2012. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 173 vagyok és nem veszik el rajtam a D-s... mondjuk lehet azért mert 70-es körméretem van, meg lapos hasam. :D De szerintem az átlagnál bőven nagyobb, jó persze nem az a húúúbbbazzzzzeg tőgy, de hát az nem is kellene:) És nekem ez nem lóg egyébként. De most igyekszem még pár kilót fogyni, bár attól tartok nem lesz kisebb:DD Félek én is egyébként hogy lógni fog majd.. hát, igyekszem rá odafigyelni:( de jó tudni hogy van, akinek tetszik.
2014. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Valamennyire minden nagy, természetes mell "lóg", de így szépek, csak a szilikonnak van labda formája, az pedig csúnya. Nekem csak a nagy mellű lányok tetszenek, minél nagyobb annál gyönyörűbb. Persze van extrém eset, hogy túlságosan lóg, ami már nem szép, de azért az ritka.

23f

2014. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!