Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igazak ezek? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igazak ezek? És miért vannak ilyenek?

Figyelt kérdés
Ha van egy kapcsolat, akkor a fiút a lány apja nem bírja, a lányt pedig a fiú anyja, ezek igazak? Veletek volt ilyen?

2017. ápr. 30. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen van benne igazság.
2017. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen vannak ilyenek de ez nem törvényszerű, lehet igen lehet nem.
2017. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van benne valami. A lányos apák mondjuk elég egyszerű esetek, inkább csak eleinte morgolódnak, míg hozzászoknak a gondolathoz, a fiús anyák viszont eleinte még sokszor örülnek is, de mikor beüt nekik, hogy "ellopják" a fiukat, akkor nagyon meg tudnak hülyülni és akár életük végéig is úgy maradnak.
2017. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szülők ismerik a nemüket úgy-ahogy és féltik a gyerekeiket.

30/f

2017. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi barátnőim közül egyik sem volt jó. Különféle jelzőkkel illette őket, amiket nyílván nem mondott ki, csak utólag mondta el, vagy mástól hallottam vissza, nem bunkózott velük, de érzékeltette mindegyikkel a távolságtartást, még akár több év után is.


Húgom első csávóját meg ügy ölelgette alig fél év után, mintha saját fia lenne, meg puszilgatja, hogy örül annak, hogy a lányának ilyen kedves, aranyos fiúja van, blabla ..


Utólag elég sz@rul esik, holott anyámat egy normális értékrendű embernek tartom.

2017. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem apám kifejezetten kedveli a páromat az első pillanattól, anyám meg rühelli, maximum karácsonykor meg húsvétkor beszélnek.

Engem párom anyja nagyon szeret, apjának semleges vagyok, nem nagyon szokott velem beszélgetni.


Szóval pont fordított szitu.

Nem hiszem, hogy így lehet általánosítani.

2017. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Totál hülyeség.
2017. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!