Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj ismerősőm akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj ismerősőm akit átver a fiu. Hogyan adjam a tudtára?

Figyelt kérdés
Szóval én srác vagyok 25 és van egy csaj ismerősőm akit átver a srác. Semmi szándékom nincs a lánnyal és nem is vagyunk közeli ismerősök sem de tudok egy két dolgot a srácról. Hogyan mondhatnám el neki?. Ez nem árulkodás meg k@cs@gség hanem csak sajnálom hogy hülyének nézi. Másik lány van a dologban. És mégeszer irom hogy nincs szándékom a csajjal......

2017. ápr. 30. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ne szólj bele, az ő dolguk.

Előbb vagy utóbb úgyis kibukik a dolog és legalább egyel több lány fogja itt szidni a szemét férfiakat.

2017. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, így lesz döntési joga otthagyni.
2017. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

"nem is vagyunk közeli ismerősök"

En pl meg kozeli ismerosnek sem hinnem el, ha pocskondiazna az aktualis paromat. A barataimnak hiszek, de aki nincs ebben a kategoriaban, annak bizonyitekkal kell tanusitania az allitasat.


En azt mondom neked, hogy maradj ki a dologbol. Nyerni te ugysem tudsz az ugyon semmit.

2017. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy közeli ismerős, így nem avatkozhatsz közbe.
2017. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem hagyná a jó érzésem, hogy ne szóljak.

Elég, ha megmondod neki, hogy nézzen a barátja körmére.

Vagy csak ártatlanul megjegyzed, hogy azt hitted, már szakítottak, hogy más csajokkal mászkál a pasija, de persze akkor biztos csak félreértettél valamit..

2017. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hallgass az előttem lévőkre. Nem kell mindenbe bele kotnyeleskedni, de ez a "ne szólj bele, nem a Te dolgod" közömbös hozzá állás szánalmas. Ha nem szart keverni akarsz és ténylegesen biztos vagy benne, hogy a srác szórakozik a lánnyal, legyen benned jó érzés és nyugodtan jelezd neki mi a helyzet. Lehet megharagszik rád, de a Te lelkiismereted tiszta maradt. Én ÉLETEM VÉGÉIG hálás lennék Neked, ha megmentenél egy ilyen fazontól.
2017. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!