Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire vélnétek egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire vélnétek egy nő részéről? Férje van de nagyon sokat keres?

Figyelt kérdés
Egy fb csoportban ismertem meg tetőtől talpig bejött nekem. Egyszer bejelöltem de rég láttam már aktivnak. Írta a férjével van esténként. Aztán bejelölt ismerősnek és ha hagynám egész nap csevegnénk. Egyszer írt valami furát, hogy minden sötét és picit fél inkább alszik...akkor hol a férje? Meg nem zavarja ,hogy az asszonyka mással beszél egész nap ? És a lány találkozóra is célzott nekem.... ez csak barátság?

2017. máj. 1. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy benne lenne többen is.
2017. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha talalkozora is celozgat, akkor tobbre is vagyik, mint baratkozas.. De kerdezz ra. Azert arra szamits, hogy lehet, hogy csak kaland lesz belole.
2017. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor nem csak nekem tűnik ugy
2017. máj. 1. 21:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Habár nem is olyan nagy. Olyan tipikus női retikül, vagy mifene. Minden van benne, ami kellhet. Varrókészlet, esernyő, bicska, hajkefe, koton... kicsit se egyértelmű...... remélem azért nem sok pasija van melettem meg a férje melett
2017. máj. 1. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Baratsagrol nem hallottal meg? En is talalkozom a fiubarataimmal es dosincs testiseg. Van elettarsam es tudja ezeket es megbizik bennem.

N

2017. máj. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!