Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennek jelentősége egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek jelentősége egy férfi részéről? Lányok veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval ti tapasztaltatok már olyat, hogy beszéltetek egy férfival és úgy vettétek észre mintha olyan furcsán mosolyogva nézne? Vagyis, hogy nem tudtátok eldönteni, hogy csak nagyon bír-e, vagy több? Inkább ilyen megérzés féle, hogy "fura"? Bocsi, de nem bírom jobban kifejezni.:( Szerintetek ezt csak beképzeli ilyenkor az ember, vagy van ebben valami? Amúgy nem vagyok szerelmes ebbe a férfiba, mielőtt mindenki azzal jönne, hogy csak beleképzelem, mert ezt szeretném, csak feltűnt ez a dolog.
2017. jan. 27. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Már az is baj, ha figyelnek az emberre és kedvesen mosolyognak hozzá?


Szerintem, amíg nem tesz egyértelmű jelet, valami felé, addig kár bármit is a dolgok mögé látni.


:)

2017. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs.

Az a baj lányok ÉS fiúk részéről is, hogy teljesen hétköznapi viselkedésekbe képesek mindenfélét belelátni, ha egy lány egy nap kétszer ránéz, már egyből komoly kapcsolatot akarhat, vagy ha a fiú egyik reggel kinyitotta neki az ajtót és mosolygott egyet, akkor csak és kizárólag azért, mert akar valamit...persze utána jön a csalódás, meg a szemét férfiak/nők játszanak az emberrel stb., így egy csomó ember magának generálja a problémáját.

Sorry a monológért, csak eszembe jutott a kérdést olvasva.

2017. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem van egy férfi kollégám, aki neveltetésből kifolyólag rettentően udvarias és előzékeny minden nővel, mindig igyekszik kedvesen viselkedni, ha először látnád, hihetnél bele többet is, de gyakorlatilag rettenetesen finnyás, a nők 90%a rusnya bányarém szerinte, csak őt így nevelték, ezért kedves. :D
2017. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen persze
2017. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!