Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is élt át olyasmit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is élt át olyasmit, hogy vonzódott valakihez, aki nem is tetszett?

Figyelt kérdés
Folyton egy fárfira gondolok, egy barátra, szörnyen vonzódom hozzá, de nem tetszik. Párszor csókoloztunk, csodás volt, de nem tetszik, mint férfi, hiába nézem, semmi sem az esetem benne.
2017. máj. 3. 14:11
 1/10 CascaraLover ***** válasza:
Nekem nem volt még olyan barátom, aki bejött volna külsőre. :D
2017. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, én ugyan még nem csókolóztam vele, de nekem sem az esetem és mégis odáig vagyok érte.
2017. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Hmm, nekem van, aki vonzó szexuálisan meg van, akinek szimpatikus a személyisége, meg a kettő egyszerre, de mi az, hogy nem tetszik? Ez a kérdés nekem értelmetlen.
2017. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még az sem mondhatom, hogy szimpatikus a személyisége... Nem tetszik, ezen mi nem érthető? Nekem alapvetően nincsen esetem, de ő sehogy sem tetszik. Duci picit, hülyén öltözik, semmi ízlése, kopaszodik,amitől más esetben falra mászok,nincsenek szép szemei vagy ajka,semmi. Sokkal jobb pasik ajánlkoznak, én pedig mégis hozzá vonzodóm. Tehát amikor meglátom, józan ésszel tovább mennék, szinte átnézve rajta, de jelen esetben a szívem ugrik ki. És 33 éves vagyok, totál hülyének érzem magam. Mellesleg, ha valakiben felmerült volna a kérdés, egy kicsit sem pénzes, sőt, elég csoró... de ez engem nem zavar, viszont van aki a pénzhez vonzódik, az esetemben ez sem. Semmi magyarázatom rá, csak vonzódom hozzá.
2017. máj. 3. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

"Nem tetszik, ezen mi nem érthető?"


Az nem érthető, hogy nálam a "vonzódok hozzá"-nak szinte a szinonimája a "tetszik". Szóval értelmezhetetlen az, hogy valakihez vonzódok és az nem tetszik.

2017. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A külsőn sokat lehet javítani, sporttal, új ruhákkal, új frizurával, szakállal, bármivel - ez nem lehet akadály.

Ha megfognak a belső tulajdonságai, akkor adj egy esélyt neki, úgyis ezen fogsz agyalni egy jó darabig.

2017. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha fenhéjázonak tüntem, számomra a vonzódom valakihez kihat lelkileg is, míg a tetszik csupán fizikai... Nem mellesleg nem tudom, ő mit érez irántam, de nem nagyon érdeklődik, ha így lenne, én akkor sem akarnám megváltoztatni külsőleg, hisz így vonz.
2017. máj. 3. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy csomószor előfordul. Mint Charlotte a kopasz alacsony kövér szőrös zsidó Henryvel a szex és newyorkban.


Velem is megesett már, kapcsolat lett belőle és szerelem is. Pedig mindenki szerint csúnya volt, én is láttam, hogy nem esztétikus az arca, de vonzódtam hozzá és később kiderült, hogy bírtam a személyiségét is.


Mindig viccelődtünk, hogy reméljük majd az én külsőm örökli a gyerekünk és az ő eszét.


Mondjuk nekem csak távoli haverom volt, barátnak nem mondanám.. a barátaimhoz nem vonzódok, azért csak a barátaim.


Szerintem menj bele, a szerelemért megéri.

2017. máj. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szimpatikus a személyisége sem, de azt írod, hogy egy barátod. Én csak ezt nem értem. Hány éves?

Írod, hogy nem nagyon érdeklődik irántad. Szerintem téged csak az kavart meg, hogy csókolóztatok.

2017. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
27 éves. Azért csak barát, mert ő döntött így. Párszor csókolóztunk, aztán egy nap kijelentette, hogy elmúlt a varázs, de legyünk jó barátok. Azt hittem, így is mükődni fog, de aztán egyre többet gondoltam rá, míg eljutottam ide, hogy szinte folyton rá gondolok...
2017. máj. 4. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!