Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy teljesen idegen emberrel igazán jól ellehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem hiszek ebben.

Internetes beszélgetésre gondolok!

Nem látod milyen?

Ki ül a másik oldalon?

Lehet csak hazudozik vagy kifejezetten veszélyes?

Ti mit gondoltok erről?



2017. máj. 3. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehet.

Aki túl kíváncsi az lehet gyanús.

De ha csak parázol ne írjál senkinek.

2017. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne. Párkapcsolatok is születnek internetes ismerkedésből.
2017. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha jókat reagál és jókat mond... nekem volt, hogy neten beszélgettem először valakivel és iszonyatosan nevettem meg mosolyogtam a képernyő mögött, mert nagyon jó beszélgető partnerei voltunk egymásnak.


Én is tudok baromi érdekes lenni, ha jól reagálnak rám, és kreatív, vicces dolgokat mondani, és van, hogy én is baromi unalmas vagyok, ha olyannal kerülök össze, aki untat vagy rosszul reagál, ha viccelődöm stb.


Neten is van, hogy valakivel nagyon összetalálkoztok. Velem simán volt ilyen.

2017. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Nem tudja hol laksz, mi a neved stb. Semmi veszély nincs ebben.

2017. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Köztudott, hogy az internet egy teljesen külön világ, egy párhuzamos létezés csupán, és az ott fellelhető dolgoknak semmi közük a Normális Valósághoz. Hiszen ha valakit nem látsz, az tuti csak rossz lehet, ha meg látod, akkor nincs mitől félned. Te is hazug és veszélyes vagy, vagy esetleg robot. Vagy mind egyben.
2017. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, de nem ez a megszokott.
2017. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én most így vagyok valakivel. De azért belekalkulálom azt is, hogy pötse van a menyasszonynak, magamat felkészítve az esetleges csalódásra. :D
2017. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
#3 ez jó amit írsz. nekem is ez van, hogy van akivel nagyon jó vagyok, van akivel meg unalmas és feszengek is. furcsa dolog ez. (milyen nehéz lehet valakinek, akinek senkivel nem jó. pedig lehet csak nem jó emberekkel találkozik)
2017. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát ha sokat írsz vele már nem lesz idegen.

Lehet azt tudni ki a h@lye!


Meg egy idő után úgy is látod.

2017. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ez fucsa igen,hogy nem tudod ki van a másik oldalon!

Velem is megesett,hogy írogattam egy csoda szimpatikus nővel,telt az idő és már tényleg érdekelt ki is ő- milyen

-De mindig volt valami kitérő,na mondom ez faszi lesz,vagy valami féllábú túlsúlyos boszorka.

Konkrétan rákérdeztem? - Hát csupán csak férjnél volt és nem akarta,hogy valami ledér nőnek nézzem!


Bevállaltam és kiadtam neki a facebook profilom,hogy lehet bízni bennem és nem akarok semmi rosszat és bevált!

-No sem féllábú sem bányarém -hát kellett nekem túlférjezett nő után kíváncsiskodnom.

-Most ehetem a kefét,hogy láttam de semmit nem kezdhetek vele!

2017. máj. 4. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!