Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik órákig eltudnak beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik órákig eltudnak beszélgetni egy idegen lánnyal msn-en azok, hogy csinálják? Vagy akár telefonon is.15/f

Figyelt kérdés
Sosem értettem. Azt értem, hogy kell lennie közös témának, de arról nem lehet olyan hosszan beszélni. Úgylátszik velem nem stimmel valami. Nem tudok beszélgetni. Ha valaki elküldene az e-mail címemre egy naplózott beszélgetést, amin egy több órás beszélgetés van egy olyan másnemű valakivel akivel még nem találkoztatok, azt megköszönném. Írjatok az e-mail címemre és akkor visszaírok hogy tudjátok hova kell küldeni. Nagyon kéne a segítség. Köszi.
2009. jún. 11. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nagyon fontos, hogy kell hozzá 1 érdeklődő lány...Van akivel szinte semmit nem tudok beszélgetni, de van olyan, akivel akár napokig is nonstop...
2009. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeni nem küldöm el természetesen, mert privát. MSN-en tök jól el tudok beszélgetni, mindig van miről. Persze ehhez az is kell, hogy a lány is olyan legyen, akivel el lehet, mert akivel alapból nem lehet, azzal én se tudok. :) Élőben már nehezebben vagyok, de akkor csak azért, mert zavarban érzem magam... :)
2009. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én ezt hívom összhangnak, vagyis van pl egy srác soha nem találkoztunk még, de msn-en midnig annyit tudunk beszélni. összebarátkoztunk és igy mindent megosztunk egymással, tök jó. amikor az első beszélgetésnél is már úgy érzem, hogy ezer éve ismerjük egymást. és nem szégyellek semmit. persze ez nem midnekivel van így. te neked is biztos lesz ilyen. modnhatnám, hogy aki keres talál, de szerintem ez amjd akkor fog jönni, ha nem számítasz rá. 15/L
2009. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló: igen, ugyanez van velem is... És tényleg, mindent megosztunk egymással, és olyan jó ^^ Imádom azt a lányt ^^


22/F

2009. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy irigyellek titeket:S. Szívesen megnéznék egy naplózott beszélgetést. Úgyse tudom, hogy kik vagytok. És úgyérzem, hogy sose lesz jó beszélgetésem, ha nem látom, hogy hogyan kell.
2009. jún. 11. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, van olyan akivel nem lehet egyszerűen beszélni.. az a tipikus "-mizu? -semmi... -mi volt ma? -semmi különös" bár ez inkább életunt.. de ha engem kérdeznének én percekig tudnák írni arról, hogy mi történt..


Ja meg az is fontos, hogy ne olyan csaj legyen, aki egyszerre 56 emberrel dumál... akinek myvipen is 800-2000 ismerőse van...

Tudjon figyelni a beszélgetésre..

2009. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod, hogy kell lennie közös témának, de ez nem azt jelenti, hogy az az egy téma van, és arról beszélnek órákig. Szerintem úgy lehet jól beszélgetni, hogy figyelsz a másikra, és elmondod a véleményedet, azt, hogy mi jut eszedbe az elmondottakról, sztorik, stb. A másik fél pedig reagál rá.

Nem lehet rá receptet adni, megfelelő társaság mindenképpen kell hozzá. Ha már igényed van a hosszú beszélgetésre, jó kiindulópont.

2009. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ecsém! ez nem felelés. Dumáljatok bármiről!
2009. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na igen, jobb esetben egy beszélgetés során feljönnek új témák.."-szoktad nézni az xy sorozatot? -persze óvodás korom óta -hova jártál oviba? -.... -mien voltál kis korodban? -..." és lehet mesélni régi vicces történeketek, vagy mittudomain


15:30 voltam

2009. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyszerű mesélj neki valamit vagy dobj fel érdekes témát... ha érdekled a csajt tuti ő is fog reagálni rá, ha meg nem akkor a hallgatás vagy a hanyagolás késői válasz msn-en az annak a jele, h nioncs kedve hozzád...
2009. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!