Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újabb szombat este egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb szombat este egyedül otthon. :\ ti hogy birjátok?

Figyelt kérdés
unatkozom :\
2010. máj. 15. 14:54
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
69%
Floodolnám a kaptáradat.
2010. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 Szesze ***** válasza:

Mond miért nem keresel barátokat a helyett, hogy ezt a kérdést nap mint nap felteszed?


Amúgy én most is jól, mint a tegnap. Jól érzem magam itthon, hogy pihenhetek.

2010. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:

Menjél játszani :D

[link]

2010. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
inkább eredetire gyere :DDD:D:D
2010. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:

Menj zenét letölteni: [link]


Most mi mit mondjunk? Rossz az idő, nagyrészt mi sem megyünk sehova. Már rég a gázt húznám én is. :)

2010. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

xDDDD:DDDD

hehe majd pont wowozni fogok :p..


(vannak barátaim de ha ennyire tisztába vagy vele h mióta floodolom a kérdést, akkor olvashattad volna mar mer minden 2. kérdésnél leirom)

17 éves vagyok

2010. máj. 15. 15:02
 8/58 anonim ***** válasza:

milyen este? délután 3 van!!! egyébként nem kéne barátkozni ahelyett h sírsz h "újabb péntek este újabb szombat este újabb vasárnap este..." nem igaz h ennyire unatkozol, foglald el magad nehogy ennyire IQ 0 legyél h semmi nem köt le. K*rva nagy gáz ha az ember már 1 estére se tudja lefoglalni magát!

Egyébként én dugni fogok este és tegnap is azt csináltam de ha nem dugnék se jajjgatnék "Jááááájjjj újabb szombat este vasárnap este jááááájjj jönnek egymás után"

2010. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
én se jajjgatok csak mivel unatkozok (igen képzeld el unatkozok) beirom ezt ide, mert mindig el tok szorakozni rajta, és addig sem unom magam (:
2010. máj. 15. 15:06
 10/58 anonim ***** válasza:
Én is itthon leszek egyedül... a barátaim tegnap buliztak, ilyen esős időben nem tudunk semmit sem csinálni, a randim pedig úgyse jön össze. :S Szóval maradok itthon, ahogy tegnap is.
2010. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!