Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak könnyű préda egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak könnyű préda egy elhanyagolt, megbántott, érzelmileg megsebzett nő?

Figyelt kérdés
Nem tudom, valahogy mindig jön egy férfi az említett nő életébe, aki megvigasztalja pátyolgatja az összetört kis lelkét. Aztán addig addig önti a lelket belé, még a végén a bugyijába is beférkőzik. Megfigyeltem hogy ahol van valami kis párkapcsolati probléma, hirtelen MINDIG feltűnik egy megértő lelki társ, akivel olyan jól el lehet dumálgatni. A férfiak alapból buknak a megsebzett lelkű nőkre, mint könnyű préda? Vagy az ilyen nők szándékosan vonzzák be maguk mellé a "megértő" férfiakat?
2017. máj. 4. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

és te ki vagy, hogy ez téged ennyire zavar?

a férj, a feleség, de hogy nem a megsebzett nő, az biztos.

2017. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sajnos ha a nő vevő rá akkor igen :S

volt itt pár lány akinél tapasztaltam ezt, hogy normálisan elbeszélgettem velük és ők akartak többet emiatt...

szóval vigyázni kell a vigasztalással is, hogy a határoknak a megfelelő oldalán maradjunk...

de persze ezzel könnyű visszaélni...

és nemtől függetlenül, a férfiakra is veszélyesebbek ilyenkor a nők...


24F

2017. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Mi a kérdés?

Van egy elhanyagolt nő aki tetszik. Törődök vele. Belenyúlok a bugyijába. Hol a probléma?

2017. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, ilyenek...
2017. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, én mindig megpróbáltam közelebb kerülni egy ilyen lányhoz, de őket sem könnyű meghódítani.
2017. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hujjujuj, az ilyen lányokkal nem könnyű ám az élet. Érzelmileg megsebzett nőnél nehéz összehozni egy randit. Gyakorlatilag egy beszélgetés olyan, mintha tojáshéjon sétálnál, elég ehhez ha valami teljesen érdektelen dologban más a véleményetek.

Az is igazán felemelő élmény, amikor hajnali egykor arra kelek, hogy a facebook chat miatt csippog a telefon és azt kell olvasnom, hogy ő egy értéktelen senki, jobb lenne ha meghalna (Amúgy egy igazán csodás lányról beszélünk). Én hónapokig csináltam, idegileg teljesen tönkrementem, miközben őt támogatni próbáltam.

Bugyihoz hozzá sem akartam érni, amíg nem lesz jobban. Szerelmes voltam, legszívesebben akármeddig vártam volna rá. Ennyiben is maradt a dolog végül.

2019. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!