Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy ismerkedős oldalakon, társkeresőkön, tinderen ne csak a férfiak kezdeményezzék a beszélgetést, hanem igenis a nők is?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy emancipáció van, igaz vannak egyenlőtlenségek is, de nem akkorák, mint ahogy a feministák beállítják.

Na mármost én úgy gondolom, hogy az ismerkedésre is érvényesnek kéne lennie az emancipációnak, mert ha egy lánynak tetszik egy pasi, akkor lépjen ő is. Igaz nem biztos, hogy viszonozná, de ez nálunk is benne van a pakliba én is kaptam már visszautasításokat.

A pofátlanság teteje amikor némelyik kiskirálylány elvárja azt, hogy valami ötleteset írjunk nekik, mert nem elég a szia meg, hogy telt a napod és van e kedved ismerkedni, mintha annyira nehéz lenne erre válaszolni.

Leginkább lányoktól kérdezném, hogyha szimpatikus nekik valaki, akkor mi miatt nem képesek írni és minek várják a sült galambot.


2017. máj. 4. 13:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert megtehetjük! :) Puszi!
2017. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Továbbra sem értem férfiak részéről, minek ez az erőltetett kapálózás a hercegnők után, akik lesz..ják a fejüket. Ha annyira pofátlanság ne pitizz nekik. Írj egy sziát, ha reagál reagál, ha nem nem. Az is egy válasz.
2017. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%

Egyet értek az elsővel, azért mert megtehetik.


Egyébként sokkal célravezetőbb és sikeresebb lenne a társkeresés szerintem ha csak a nők írhatnának a kiszemeltnek. Azért mert a legtöbb férfi szinte mindenkire ráír... Így a nőknél a bőség zavara van sajnos és ez nem jó.

2017. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
És, mivel akarsz kényszeríteni bárkit is?
2017. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Elárulom, a nők is szoktak kezdeményezni, az, hogy te nem jössz be egy lánynak se, az egy dolog... Úgyhogy én a helyedben elgondolkodnék, miért nem kapok üzcsiket, lehet nem a lányokkal van a gond. :D
2017. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Mehet a rugó egyfolytában azon, hogy miért nem kezdeményezőek a nők, de szerintem férfiasabb benyomást kelt a pasi, ha ő kezdeményez, mintha a nő, ezáltal növeli a szimpátiáját, de ti tudjátok...
2017. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a kérdező nem azt javasolja, hogy _csak_ a nők kezdeményezzenek, hanem hogy kiegyenlített legyen (50-50). Szerintem ebbe nehéz belekötni.
2017. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek:


Minél több lúzer férfi jut arra a következtetésre, hogy ő várjon a nők első üzenetére, annál több nő jut nekem majd.


24/f

2017. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6%

Semmilyen szimpátiát nem növel azzal, ha benyalizik a nőnek, csak hogy végre foglalkozzon vele. Ezzel maximum azt a benyomást kelti bennük, hogy már is alájuk rendelte magát, és átadta a fegyvert a nő kezébe.

Mellesleg a tinder egy komolytalan időpazarlás. Ha van kedved versengeni, ki tud jobban nyalizni, hogy a nő válaszra méltassa, akkor csináld.

Nekem rohadt megalázó és kiábrándító ez a fajta ismerkedés.

2017. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

Egy értelmes nő fog reagálni egy szia-ra is, én mindig szoktam még annak is aki nem jön be, felnőtt ember módjára normálisan elmondom neki ha nem szeretnék vele ismerkedni. Ha egy lány erre nem képes akkor egy buta pi*a, azokat meg miért nem sarjátok le?

A kezdeményezésnél sztem rendben van ha alapjáraton a férfitől "várják" el, ez egy férfias gesztus, nem hiszem hogy minden ilyesmit ki kellene ölni csak mert egyenlőség. Akkor ezzel az erővel azt is elvárnád hogy a nő segítse le a kabátod mikor elmentek randizni? Meg nyissa ki neked az ajtót? És fizessen ő az első randin? Nem éreznéd kínosan magad? Sztem ilyen alapvető dolgokon nem kell fennakadni. Egy nőnek szimpi ha egy férfi talpraesett és ebbe ezek a dolgok is beletartoznak. DE hozzá teszem hogy ez nem azt jelenti hogy soha nem kezdeményezhet a nő. Csak úgy gondolom ez inkább helyzettől meg pasitól függ. Én már kezdeményeztem élőben is és neten is mert úgy alakultak a dolgok, hogy éreztem nekem kell megtennem az első lépést, különben nem lesz semmi. Ha veled is lesz ilyen akkor örülj neki, de elvárni semmiképp se várd már el a nőtől.

2017. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!