Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a vékony pasikró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a vékony pasikról? Tényleg vonzóak a nők számára?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sok nőnél előnye van a vékony pasiknak, pedig szerintem valamilyen szinten a férfiasság szégyene a sovány test. Hátrányos genetikára utal, hiszen evolúciós szempontból egy erős, nagydarab, izmos férfi az előnyös, aki biztonságot tud nyújtani. Ezt egy vékony férfi nem tudja nyújtani, sokszor a nő többre megy saját magával. Ennek ellenére miért képesek vonzódni ilyenekhez, és miért utasítanak el kigyúrt sportolókat, vagy enyhén (ismétlem: enyhén) túlsúlyos, "macis", de nagydarab, erőteljes férfiakat?
2017. máj. 5. 21:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Engem pont taszítanak. Nem tudom mi az oka, de a környezetemben kortól független a nők 90%-a jobban szereti a vékony, akár betegesen vékony pasikat.
2017. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
a divat nagy úr, és az arra alkalmas (gyk: befolyásolható) emberkéket könnyen magával ragadja, és mániákus hittel imádnak olyan bálványokat, akiket pár éve még lehurrogtak. Lásd, pár éve még "undorító" volt egy nagy popsijú nő, ma meg már divatos, és rengetegen imádják... Jéééé.
2017. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%

A mai világban nem olyanféle veszélynek vannak kitéve a nők, mint régen. Nem kell a férfinak ahhoz sem fizikai erő, hogy ételt tegyen az asztalra. Elég hozzá az esze.

A másik, hogy akik testileg gyengébbek - akár nőben, akár férfiban - azok megpróbálják mással kiegyensúlyozni ezt a hátrányukat, és viselkedésileg, vagy tudásban érnek el többet, mint sportosabb társaik. A mackósabb testalkatúakat hagyjuk, mert ott meg a soványság ellentéte, és ugyanúgy a testtel szembeni igénytelenségről tanúskodhat adott esetben.


Ettől függetlenül szerintem a sportos jobban tetszik a nőknek, csak nem a nagydarab, szétgyúrt, hanem a szálkásabb, arányos test - még ha vékony is. Talán a csípő és váll arány miatt lehet, ahogy mi férfiak is a csípő, mell, derék arányt nézzük tudat alatt a nőknél.

2017. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
A macis férfiakkal semmi bajom, de a kigyúrt sportolókat alapból elutasítom az értelmi képességeik miatt. Sőt, nem is tartom sportnak azt. Számomra b.u.z.i.s amit csinálnak, egyáltalán nem vonzó. Roppantul taszít, ahogy nyomják magukba a porokat, büdös konditermekben majomkodnak, és 1 számmal kisebb pólókban feszítenek a tükör előtt, önmagukba szerelmesen. Milliószor többre tartok egy vékony cangást, aki száz kilométereket leteker egy nap. Az szexi, sportos, és férfias a szememben.
2017. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Amúgy én is vékonyabb voltam, sokan be is szóltak, mégis voltak barátnőim, és sok nagyobb darab férfi irigykedett is, amit olykor elég férfiatlanul mutattak ki - bár ők férfiasnak gondolták, csak a barátnőim pont nem.


Azóta sportolok, figyelek a táplálkozásra, izmosodott a karom és a mellem, a vádlim, a hasam vékony továbbra is, és sokkal több dicséretet kapok a lányoktól és nőktől, szóval ezért sem hiszem hogy a vékony lenne az ideál. Persze látom ,hogy a fiataloknál ez a menő, de ott sem hiszem, hogy azért csak mert vékony. Inkább a stílus, duma. Sok diákkal is dolgozok, és ebből is látom.

26F

2017. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az őskorban előny volt a nagydarab, izmos pasas, ma már nem. Ha az agya izmos, az a szexi. Régebben nekem egyértelműen a nagyon vékony pasik tetszettek, ma már mindegy, mind jó :D
2017. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A baratom vekony de eleg eros. Max fegyveresektol nem tudna megvedeni, de egyebkent nem a putriban lakom, errefele keves veszely leselkedik rank... Egyebkent esztetikusabbnak latom a vekony testet, ennyi. A media sosem erdekelt, nem olvasok semmi ilyesmit, egyedul politikai cikkeket olvasok a neten, tv adas meg nincs bekotve.
2017. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vekony pasik akik vonzoak meg vannak akik nem, az exem vekony volt 185/71 es jol nezett ki. A kigyurt pasikrol mwg altalaban igazak a sztereotipiak hogy butak es onertekelesi okokbol, onbizalom hianybol gyurnak. Meg egyebkent eleg felelmetes ha egy ilyen izomagyu benga ogre begurul es torni zuzni kezd.
2017. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, nekem mióta tetszenek a pasik, soha nem találtam testre vonzónak vékony pasit. Arcra simán látom, hogy nagyon jóképű egy pár, de a test ilyen kijózanító.
2017. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az a férfiasság szégyenek, mikor valaki gyúrással próbálja kompenzálni, hogy egyébként agyilag és emberileg is egy nagy nulla. Attól még nem fogom magam nagyobb biztonságban érezni, hogy egy húgyagyú buldózer van mellettem.
2017. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!