Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Jól érzem, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jól érzem, hogy ez a helyzet? Mit gondoltok erről? Egyetértetek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a legtöbben a vékony testalkatú lányokra buknak, vékony lábak, lapos has, vékony derék, és lehetőleg minél nagyobb mellek...

Most mondhatnám, hogy pont az ellenkezője vagyok a leírtaknak, és elszomorít, mert sokszor úgy érzem, hogyha vékony lennék, már én is túllennék pár kapcsolaton.

Egyáltalán nem vagyok vékony, de szeretek sportolni, járok is heti kb. háromszor edzeni. Szóval azt sem mondanám, hogy lusta vagy hogy elhízott vagyok, de néha mégis kövérnek érzem magam, amikor 40 kilós lányok mellett vagyok.


Sok lány érez hasonlóan, csakhogy mostanában divat az hogy 170 cm-es magassághoz 50-60 kilós lányok elhízottnak vallják magukat.

Én is 170 körüli magas vagyok, de ehhez 70 kiló.


Azt vettem észre magamon, hogy nem is merek kezdeményezni beszélgetést, vagy ha más kezdeményez, akkor nehezen megyek bele, félek az idegenektől, de persze próbálok beszélgetni, csak a mai bulikban a gusztustalan nyomulást nem bírom :D


Talán legegyszerűbb lenne azt mondani, hogy fogyjak le, ha attól jobban érezném magam, csakhogy már évek óta próbálkozok ezzel, de tudjuk, hogy ehhez sok idő kell (nem izomból szeretnék fogyni...), viszont amíg ez az időmennyiség eltelik, nem szeretnék otthon gubbasztani, hogy minek menjek ki, úgysem néznek rám úgy a fiúk.


Szerintetek? Mit gondoltok?


21/ L



2017. márc. 10. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanígy érzem magam, mint te :(
2017. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Van egy ideál, ami személytől függően változhat, de igen, átlagosan a vékony telt keblű lányok a nyerők. Szerintem te görcsösen párkapcsolat függő vagy. Bele fogsz esni abba a hibába, hogy egy párkapcsolat reményében szexire faragod magad, aztán meggyűlölsz minden férfit, amiért csak a tested kell nekik. Így 70 kilósan is találhatsz normális párt, de ehhez ki kéne alakítani egy személyiséget és önbizalmat szerezni. Hozzáteszem ez sokkal nehezebb, mint lefogyni.
2017. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl a teltebb alak tetszik, de nem ez alapján választok, volt vékonyabb és telt barátnőm is...


szerintem a legfontosabb a kisugárzás!

tehát ha jól érzed magad és olyan elveid vannak, úgy viselkedsz, tudsz mosolyogni simán sokaknak vonzó!


sok helyre leírtam már itt a lánynak történetét aki teltebb volt, még olyanok is össze akartak vele jönni akiknek a telt alak nem tetszett...kb mindenkit elvarázsolt, kedves aranyos mosolygós lány volt! aztán egy idióta beszólt neki, hogy dagadt...elkezdett fogyózni, lefogyott...beesett az arca és teljesen megcsúnyult, már nem is mosolyog, nem érzi úgy magát mint régen...

akiknek a vékony alak tetszik azoknak sem tetszik...

a kisugárzása teljesen megváltozott...

évek óta nem tudom mi van vele, de amit én láttam akkor: egy csodálatos telt lányból egy besavanyodott gebe lett kb :S de szó szerint gebe, nem vékony szexi...

a kedvessége megmaradt, de a mosolya nélkül olyan hideg lett...


24F

2017. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Furán látod a dolgokat. "Ha vékony lennék, már én is túllennék pár kapcsolaton."


Szerinted ennyin múlik? Vékony testalkat és van kapcsolat? Egyrészt a vékony lányoktól sok pasi csak kalandot akar, másfelől meg tegyél magasról arra, hogy éppen mi a trend. Ne akarj a sorba beállni. Legyél nő, ennyi az egész, mosolyogjál, legyél kedves, aranyos, bájos, "cuki", és bevonzod a fiúkat.


A 170 centihez a 70 kiló egyébként abszolút nem vészes, sőt. Nőiesen telt alkat.

De ha ennyire emlegeted a fogyást, és vékonyabban jobban éreznéd magad, akkor a legalapabb fogyókúrába fogj bele: este 6 után nem szabad enni. Semmit. Ha ezt huzamosabb ideig tudod tartani, menni fognak le a kilók, majd meglátod. Bizonyos időközönként állj mérlegre és a csökkenő testsúlyérték majd még jobban motiválni fog, hogy tovább csináld. Ha a fogyókúra szót meghallja az ember, mindenki kínzásra meg tortúrára gondol, közben meg ennyi is elég hozzá: este 6 után no kaja. Napközben meg egyél többször, de kevesebbet. Néhány hónap alatt le fogsz dobni egy tizest, és megjön az önbizalmad is.

2017. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem egészen így működik, hogy 6 után nem eszel és kész. Sőt, ha nem reggel 6-kor kel és nem fekszik le aludni 8-9 körül, pont, hogy rosszabb lesz. Ha 11-éjfél körül fekszik le, 6 után még egyszer simán éhezni fog. Az éhezéshez való hozzászokás pedig pont arra fogja kényszeríteni a szervezetét, hogy raktározzon és óvatosan használja fel a tartalékokat. Ez a "6 után ne egyél" lényege csak annyi, hogy elalvás előtt 2 órával ne edd szét magad. Ha 11kor alszik ez nagyjából "9 után ne egyél szabály lesz". De ez önmagában nem fog ledobni 10 kilót. Étrendi szokást kell váltani. Ahelyett, hogy egyszer teleeszi magát, többször kevesebbet egyen, pont, hogy ahhoz szokjon a szervezet, hogy ha kell energia, megkapja és nem a raktárból kell előhúzni. E mellett ugye mozgás, és kiegyensúlyozott életstílus. Mert ha hajlamos vagy rá, akár a stressztől, depressziótól is meghízhatsz.
2017. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ha vékony lennék, már én is túllennék pár kapcsolaton."


Ez elég beteges hozzáállás, én nem akarok túllenni PÁR kapcsolaton, hanem megtalálni azt az embert, akivel jól érzem magam és ehhez nem kell sok elözö.


Ha nem lefogyni akarsz, name eldogadod amgad, akkor sokkal sikeresebb leszek, mint vékonyan, de közben látszik rajtad, hoyg nem érzed magad jól a saját börödben, az a vékony nö nem te vagy, hanem csak egy jelmez.


Ahogy valaki írta, a kisugárzás sokkal fontosabb, mint a súlyod.

2017. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

"Talán legegyszerűbb lenne azt mondani, hogy fogyjak le, ha attól jobban érezném magam, csakhogy már évek óta próbálkozok ezzel, de tudjuk, hogy ehhez sok idő kell (nem izomból szeretnék fogyni...),"


Nem, nem tudjuk. Ez megint kifogás csak a lustaságra. Ha tényleg zavar, akkor lefogysz mindenáron 10-15 kilót, ha pedig hiányolsz egy kis izomzatot akkor lemész edzeni és visszaszedsz pár kilót. A profik is így csinálják.


Én dagadt voltam középsuba nem is kicsit, a kockákok kívül mindenki levegőnek nézett. Amíg nem fogadtam el, hogy ez a kicsit akarok fogyni dolog egy cseppet sem működik, semmi eredmény nem volt. Aztán nekiálltam durván csinálni és lám csodát eltűntek a hurkáim. Utána az évek folyamán ezeket izmokra cseréltem, szintén kitartó, kemény edzéssel.

2017. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hari de én éppen most diétázom és igazából 1 hónap után már látszottak a kockák a hasamon, most 2 hónap elteltével meg már tökéletes kocka hasam lett, tónusos izmok, szép eres kar minden ami kell. Mondjuk én hozzáteszem alapból jó anyagcserével rendelkezem és nyilván sok cardio, meg termogén zsírégető csak besegített de sosem értettem azokat akik nem tudnak lefogyni. Étrend kérdése az egész, plussz ha elakadsz akkor továbblendít az intervallum edzés, cardio edzés, szénhidráthintáztatás, meg a zsírégetők is hasznosak valóban.

Én nagy zabagép vagyok szóval volt rajtam felesleg különösen a hasamon és mondom 2 hónap alatt plutty eltűnt. És gondolhatod én nem izomból fogyok, a lényege pont az hogy lehetőleg az izom maradjon meg minél jobban és csak a zsír menjen le :) Régen én sem hittem el de nagyon egyszerű, kitartás kell hozzá meg elhivatottság. Külön étrend és azt szigorúan elkészíteni minden nap és betartani. No meg én imádok futni szóval nekem ez még nem is teher. Kalóriadeficit kell és a testsúlyodnak (ami ugye majd változni fog!!!) megfelelő szénhidrát és fehérje bevitel. Ennek olvass utána garantálom ,hogy le fogsz szálkásodni. Ha ez nem tetszik akkor meg maradj olyan amilyen. Nekem ez hibátlanul bevált mint a nagykönyvben, nem vagyok testépítő más sportot űzök de a zsír egy sportolónak sem a barátja szóval :) Hajrá. Nézelődj sárga testépítőoldalakon jó cikkek vannak :)

2017. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy mi mit gondolunk, a lényeg hogy te mit gondolsz.


Egyébként a 170/70 teljesen rendben van számomra még a mellek sem olyan fontosak.

Fogsz találni partnert ebben biztos lehetsz.

2017. márc. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem pl a kicsit ducibbak jönnek be elvégre a mellük és a fenekük is nagyobb 3:D
2017. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!