Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a hosszú beszélgetés titka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszú beszélgetés titka?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van a "szia miújság" és hasonlókból. Erre nincs más válasz, mint: semmi, veled? És más nem jut eszembe... :(

Arra gondoltam, ha úgy indítom, hogy "mondj valami újat", akkor talán nem ráz le olyan hamar, és elkezd írni. Vagy hülyének néz?


2010. máj. 15. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
közös témák...közös érdeklődési kör
2010. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de ez a mondj vmi újat,ez gáz :D
2010. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
intelligencia
2010. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fikázzatok egy ismert embert vagy közös ismerőst. Sok emberrel csak ez a fikázás tartatja fenn a kapcsolatot.
2010. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem is mindig így kezdődik minden beszélgetés és utána jönnek a témák, ha nincs sziamizu? akkor nemtudok beszélgetni xD
2010. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, lehet, hogy ez gáz, de utálom magam, amiért mindig kérdezek.
2010. máj. 15. 18:27
 7/10 A kérdező kommentje:
És a "mesélj vmit" jobban hangzik? :$
2010. máj. 15. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezgess meg midnen, ne hagy hogy sokáig legyen szünet a beszélgetésben, és legyen számára érdekes
2010. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a mesélj vmit se jobb mert akk rákérdez h mit? válaszol hát ami ma történt veled erre a válasz semmi különös nem történt igy ott tartotok a szia mizunál:D én is már mindent bevetettem de nekem se jön összeXD
2010. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"when I have nothin' to say I usually talk abaout the weather"
2010. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!