Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki megtalálja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megtalálja az igazit, rá se néz már másra?

Figyelt kérdés
Én mondjuk magamból kiindulva az előző kapcsolataimban észrevettem más férfiakat, akár az utcán, akár képeken, közösségi oldalakon. Ha pl. filmet néztem, akkor is elkönyveltem magamban, hogy hm de jól néz ki az adott színész. De most már 5 éve, konkrétan amióta megláttam a jelenegi páromat, rá se néztem másra. Abszolút érdektelen számomra a többi férfi. Más is van így ezzel?
2017. máj. 7. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonloan vagyok. Evek ota egyutt vagyunk mi is, es ra sem tudok nezni masra. Bar, mi mindketten eleg finnyasak vagyunk amugy is ilyen teren :').
2017. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Férfiként senki más nem érdekel.

De emberként igen.


Szívesen beszélgetek és soha nem értik félre.


Vannak nők akik képesek maguk kelletése és illegetése nélkül társalogni:)


Az álszentek meg csendben csalják a párjukat "fű alatt".

2017. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amíg szerelmes, addig nem, mivel a szerelem monogám.

Viszont az max 3 évig tartó állapot, így annak elmúltával visszatér a normál.állapot, ahol az ember poligám.

2017. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Hűséget fogadunk és nem vakságot.

Majd ha kilépsz a rózsaszín ködből akkor már nem leszel olyan álszent hogy attól is bűntudatod legyen hogy csak rápillantottál egy másik pasira.

2017. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy "igazi". Nincs tökéletes nő, se tökéletes férfi, és nincs tökéletes párkapcsolat sem. Olyan van, hogy két ember eldönti, hogy a hibák ellenére kitartanak egymás mellett a legnehezebb időkben is. Nagyon szeretem a férjem, de rajta kívül tetszenek még férfiak. De a férjemet választottam, ő meg engem.
2017. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem még csak az sem kell hogy annyira tökéletes legyen.

Ha kapcsolatban vagyok valakivel akkor megtisztelem vele hogy ő az akit akarok és nem a többi nőt.

Lehet régimódi, de ilyen vagyok.

2017. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megnézek mást, de aztán elkönyvelem, hogy lehet, hogy külsőre helyesebb a páromnál, viszont a kedvesem szeret, törődik velem, motivál, így nem kéne egyetlen másik férfi sem.

Nem mellesleg a vele való szexet soha nem cserélném le. ;)

2017. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hűséget fogadtam nem vakságot. Észreveszem ha egy férfi jóképű, csak épp a páromat általában még nála is szebbnek látom. Meg valahogy mindig ott van az az érzés, hogy jóvan lehet, hogy ez a pasi egy adonisz, de biztos nem olyan okos/vicces/jófej/kedves, mint az én barátom!
2017. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!