Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas az olyan nő aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas az olyan nő aki a férfitól várja a támogatást? (nem anyagilag)

Figyelt kérdés
Én azt szeretem ha egy erős férfi van mellettem, akire támaszkodhatok mert segít ha van valami probléma/baj és támogat ha valamit nekem egyedül kell megcsinálnom. Nem arról van szó hogy semmire nem vagyok képes egyedül hanem csak arról hogy szükségem van arra tudjam valaki hisz bennem és mellettem áll. Néha ha szükséges akkor irányít is. És ez egy férfi legyen, a párom. De amúgyis szeretem ha domináns a férfi, az ágyban is, de nem arra gondolok hogy lekezelő lenne. Akiknek ezt így mondtam mind azt mondták hogy elég gáz.

2017. máj. 7. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el Dr. Csernus Imre A Nő című könyvet, abból választ kapsz ;)
2017. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennek ellenére nem vagy kapcsolatfüggő és nem csak azért jössz össze valakivel hogy legyen, akkor nem szánalmas.
2017. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan gondolkodok. Nem tartom miatta szánalmasnak magam, nekem az a természetes, ha lelkileg is érzem egy férfin, hogy erős, és mellettem áll, ha kell, tud irányítani. Ettől lesz amúgy igazán férfias valaki, ettől a stabil, belső erőtől, számomra legalább is.

A leírásodból nem látszik, hogy társfüggő lennél, és így szerintem nincs ebben semmi gáz :)

2017. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. Ha Neked így tetszik, akkor ilyen partnert/párkapcsolatot keresel. Mi köze hozzá bárkinek?


31F

2017. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kis módosítással:

Szánalmas az olyan ember, aki mástól várja a támogatást.

2017. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne gáz, a párkapcsolat szerves része az egymás támogatása. Csak arra vigyázz, hogy ne legyen túl egyoldalú a dolog, mert folyamatosan erősnek, dominánsnak lenni fárasztó.
2017. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!