Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szánalmas ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szánalmas ha egy férfi szingli, és egyedül él?

Figyelt kérdés

Pár ismerkedésem alkalmával ebbe futottam bele.

Látom a tekinteten, és az adott jeleken (randi alkalmával), hogy mintha vagy nem hinnék el, hogy így van, vagy pedig "akkor tuti defektes" gondolat fogalmazódik meg egyesekben.

Ott tartunk hogy már ez sem jó, ha valaki egyedül él? de az sem ha az anyjánál, de az sem ha a haverral stb.?

26 vagyok, főleg online mikor leírom h szingli vagyok, egyedül élek, nem sok reakció van, sőt gyakorta onnantól meg is változik az egész addigi beszélgetés.

Ha egyáltalán aktív a partner.

Mi rossz van ebben? Komolyan sokszor úgy érzem mintha azt írtam volna h gyilkos vagyok.



2017. febr. 23. 12:27
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy ez szánalmas?

Ha kapcsolatot szeretnék egy pasival kimondottan örülök neki, hogy egyedül él. Se feleség, se az anyja, kész főnyeremény:)

2017. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
69%
Nem gondolnám, hogy ez egy reprezentatív minta, sőt.
2017. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
fent leírtam, hogy miből gondolom...mert ilyen reakciókat kapok. (a semmi reakció, is reakció, és gyakorta rossz)
2017. febr. 23. 12:31
 4/54 A kérdező kommentje:
akkor én élek csak elképesztően rossz helyen?!
2017. febr. 23. 12:32
 5/54 anonim ***** válasza:
91%

Nem ezzel van a baj.


Más a gond, csak erre kened rá.


Én egyedül élek és évi szinten minden ujjamra más nő punciját tudnám felhúzni. Nem vagyok egy szuper-casanova, de azért ez nem is olyan rossz.


25/F

2017. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne szánalmas? Szerintem a legideálisabb, hiszen jó eséllyel képes önállóan kimosni a gatyáját, bevásárolni és alap kajákat elkészíteni magának, vagyis önellátó felnőtt lény, akinek nem kell majd a fenekét is kitörölnöm kakilás után.


Szerintem nagyon félreértettél valamit, vagy rosszul kommunikáltad ezt az egészet, mert alapvetően szerintem a legjobb élethelyzet az ismerkedésre a te korosztályodban az egyedül élő pasi.


Én is úgy jöttem össze a párommal, hogy ő már évek óta saját lakásban élt egyedül, remekül működött. Akkor jöttünk és mentünk, amikor akartunk, ha éjfélkor kedvünk támadt főzni, akkor főztünk, ha épp a nappaliban téptük le a ruhát, akkor ott.


Nem lehet, hogy a "szingli" kifejezés a riasztó? Kicsit gyerekes meg elcsépelt, leginkább részeg hülye pi-csák alkalmazzák magukra Bridzsit Dzsónsz óta... Nevezd magad inkább egyedülállónak, annak nincs ilyen ócska tévésorozat-szaga.

2017. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 Költőnő? ***** válasza:
100%
Sztem nem gond
2017. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha azt mondanád, házas vagy, mi lenne a reakció?
2017. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

hát bármilyen hihetetlen is, ha kicsit elérhetetlenebb vagy (barátnő, vagy házas) valahogy eggyel mindig jobban vonzod a nőket...mint mikor szabad a pálya.

Elérhető=unalmas, biztosan balfék, ha egymaga van

kapcsolatban= hmm kezdérdekes lenni, más csajnak is bejön, kell nekem

házas= szent ég, meg akarom szerezni.


Sajnos ez nagyon sokszor előfordul.

2017. febr. 23. 19:22
 10/54 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem te hülyeptsákkal ismerkedsz, ilyenről nem hallottam még az ismerősi körömben.
2017. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!