Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha az ember 20 évesen is egy ismert színésznőbe van belezúgva?

Figyelt kérdés
Gondolom ez már ilyen korban nem normális, de sajnos nem tudok nem rá gondolni. Mit lehet tenni ez ellen?

2017. máj. 7. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

10-12 évesen én is szerelmes voltam Emma Watsonba, Hermione-be.

Aztán elmúlt


23/f

2017. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mi lenne, ha a körülötted levő lányokhoz próbálnál közeledni?
2017. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinősz belőle.
2017. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdéseim:

- mióta?

- mit ért belezúgás alatt?

- elért-e egy beteges szintet?


Mert azért különbségek vannak bizonyos típusok között. Az sztem még "normális", ha ilyen idős korban is vonzódik valaki egy sztárhoz, szimpatikus neki, úgy érzi, illenének egymáshoz, vágyódik iránta. Ami már gáz, ha szélsőséges kereteket ölt a dolog. Kutakodik utána, megpróbálja megtudni a címét, telefonszámát, autórendszámát, tudja, hogy tegnap hányszor pisilt, leselkedik utána, követi, és konkrétan elhiszi azt, hogy egymásnak lettek teremtve...


Amúgy én azt ajánlanám, hogy ismerkedjen élőben többet és mozduljon ki, ill. trenírozza kicsit az önbizalmát. Gyakran amiatt van ez, hogy vki kishitű, és tudat alatt olyan emberbe zúg bele, aki teljesen elérhetetlen neki. Illetve gyakran akkor fordul bizonyos kor után az ember figyelme a sztárok felé, ha a való életben úgy érzi, nem ismer senkit, nincs emberek között eleget.

2017. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt a filmbemutatót (a film is kb rólad szól!) ezzel a két vicces és közismert arccal kb neked találták ki:


https://www.youtube.com/watch?v=V6PFo4M76I0


Amit ők is mondanak a főszereplőről, azokat magadra is veheted majd nyugodtan

2017. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es: bocsi a késő válaszért. Válaszaim:

1. kb 1-2 éve

2. Mit értek alatta? Hát... vágyom rá mint mindenki más, szerintem. Jó lenne megismerni, járni vele és hasonlók.

3. Nem hinném hogy beteges, nem kutakodok utána, sőt még rajongói oldalon sem vagyok fenn.

2017. máj. 15. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig tart? 😊 nyugi, van ismerősöm, aki 30felett is színésznőkről álmodozik...
2018. márc. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát igen, Salma Hayek elég kemény kis nő ;)
2018. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerd fel, hogy annak, amit érzel, semmi köze a valós személyhez, hiszen alig tudsz róla valamit, azt is csak a szerepeiről. Egyszerűen belevetíted az ideális nőképedet és azt imádod. Amíg ezzel nem számolsz le, addig nincs értelme mást keresni, másba is ugyanezt fogod látni.
2019. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!