Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, gyakran esik meg veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, gyakran esik meg veletek, hogy egy újonnan megismert lány nagyon erős érdeklődést mutat, esetleg találkoztok is, majd 1-2 hét múlva letilt mintha soha nem is ismert volna?

Figyelt kérdés

Mit ronthatok el?

Hogy nem terelem át a kapcsolatot időben "személyes" kapcsolattá?

Vagy nem vagyok elég érdekes a közösségi médián keresztül, és ránézésre másnak gondolt a lány (sokkal menőbbnek) de rájött, h sík az életem?

Vagy mi lehet a gond ilyenkor?

Meg ez, hogy letilt, oké, mondjuk nem érdeklődik nem válaszol, azt írja, bocsi nem érek rá oké.

De hogy így kivág a kukába mint egy rossz cipőt és annak ellenére, hogy elvittem vacsorázni

SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN TÖBBET nem hallok róla sőt felfoghatom "ellenségnek" is, mivel gondolom ha valaki kérdezi rólam a letiltás után nem fog jó dolgokat mondani.


2017. ápr. 23. 17:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ilyenkor egy harmadik személy (rivális) hangolja ezeket a lányokat ellenem?
2017. ápr. 23. 17:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem tiltott még le 1 lány se.
2017. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "letilt"?
2017. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tök egyszerû, rosszul választod meg a csajokat...

Egy intelligens nõ nem lép le csak így, pláne nem tilt. Ennyit errõl.

2017. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Másokkal is randizik, nem te vagy befutó. Legtöbb lány tagadja de múltkor egy megmondta. Elég szarul esett, amikor egy olyan randi végén amelyiken nyeregben éreztem magam.... Mondjuk végül nekem nem jött be a lány ...

Végülis, hogy más a befutó annak kb az az oka amit írtál. És valamiért a lányok azt érzik, hogy téged tiltani kell az uj pasi miatt.

2017. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Pasi is tilt nőt ha más kerül a képbe, maradjunk annyiban. N
2017. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ennek pasija volt amúgy, nem is tudtam h van pasija csak random jelöltem mert a facebook kidobta, hogy "kit ismerhetek" na mondom jó csaj, jelölöm.

írja, hogy van barátja, mondom jó akkor ez ennyi volt aztán végül valahogy elmentünk találkozni, nem tudom mit akart. (lecsekkolt) beszéltünk pár sort de utána hetekig dumáltunk, még nem akartam elhívni meg dolgom is volt.

Aztán most meg az van, hogy hirtelen megtudta, hogy nem vagyok olyan menő és azonnyomban letiltottag.c.ibe

2017. ápr. 23. 18:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, mivel nem a neten ismerkedem.

Egyébként már az előző kérdésednél is írtam, hogy a ghostingnak semmi köze sincs bármiféle barátnőhöz. A maca valószínűleg megijedt attól, hogy hurokba kerül.


De ha te mindenáron le akarsz verni valami arctalan barátnőt, aki szerinted alád pakolt, akkor nem szóltam.

2017. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok kérdező? 15 akkor tini....Mert menő nem menő az kb olyan korosztály. Különben lehet a pasija tiltatott le. Én is ha barátnőmnek írkálna valaki lány is helyre lenne téve de alap, hogy tiltson.
2017. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem barátnŐ hanem barát. Pasija volt. Így már érted?

A ghostingos válaszod nagyon hasznos volt egyébként.

2017. ápr. 23. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!