Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsonyabb pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyabb pasiknak bejönnek a kisebb csajok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor be...
2017. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
170 cm-es srácokra értem. Hány centi vagy?
2017. máj. 7. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
173. Most már releváns a válaszom?
2017. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kész vagyok az ilyen kérdésektől..

Hogy lehet általánosságban megkérdezni ilyet?

2017. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3cm-vel magasabb vagy...szóval nem. Ez már nálam magasnak számít.
2017. máj. 7. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy a magasságon múllik,hogy be e jösz valakinek vagy sem!Mondom ezt úgy,hogy jómagam is "pici" vagyok!160 cm,de még sosem volt ez miatt problémám a férfiaknál! :)
2017. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csini egy lány, akkor méga legtöbb magas pasinak is bejön.
2017. máj. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapból igen. Logikus, általában az alacsonyabb férfi-magasabb lány párosítások nem működnek (persze kivételek mindig vannak), mindkét nem inkább úgy próbálja alakítani, hogy a férfi legyen a magasabb. Ergo, ha egy férfi alacsonyabb (tényleg, mi az alacsony? <180 cm? <170cm?) akkor nyilván előnyben részesíti az alacsonyabb lányokat.
2017. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!