Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas lányok, nők! Ti tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok, nők! Ti tényleg azért kerestek mindenképp nagyobb párt, mert a kisebb mellett nem érzitek magatokat biztonságban? Illetve tényleg van olyan érzésetek, hogy szinte összetöritek a nálatok alacsonyabb partnert?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ő a magas, én a pici, szemmagasságban a cici *-*
2016. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez genetikailag, antropológiailag belénk van kódolva, én ebből annyit érzékelek, hogy nagyon jólesik "felnézni" a páromra. Nem kerestem még az okát, egyszerűen csak jobban érzem magam egy magasabb férfi mellett.
2016. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanazért, amiért a legtöbb férfi (vannak kivételek, ahogy a nőknél is) a kisebb/törékenyebb alkatú nőket preferálja: mert az a nőies számukra, ha a lány kisebb náluk széltében is és hosszában is.

Na, a magasabb lányok is ezért szeretnének magasabb pasit: mert az a "normális", ha a férfi a magasabb és ettől férfiasabb, mintha a lánynál alacsonyabb lenne.

22/L

2016. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy alacsony,nem töröm össze. Aki magas,de cingár az összetörhet, szóval nem kell ennyire sarkítani.


Én nem érzem annyira jól magam alacsony férfival sehol, az utcán sétálva sem, szeretem, ha nálam magasabb a férfi.

2016. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán azért mert a férfiak is frusztrálva érzik magukat magasabb nő mellett. Nagyon kevesen vannak akik ellennének egy ilyen kapcsolatban.
2016. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Szerintem ez csak egy kulturálisan hagyományozódó dolog, valaha lehet, hogy így volt, de ma már csak megmaradt a régi gyakorlati hasznosságok maradványaként. Én legalábbis alapvetően nem érzem senki mellett biztonságban magam jobban vagy kevésbé. Hál istennek időm legnagyobb részében nem kell félnem, ha meg valaki ránk támad tankkal, akkor meg tök mindegy.
2016. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a velem egymagas pasikat szeretem, kényelmi okokból.
2016. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

179 cm magas vagyok. Csak olyan pasi mellett tudom elképzelni magamat, aki olyan magas, mint én, vagy magasabb. Szerencsére barátom ilyen. Nálam alacsonyabb pasival azért nem jönnék össze, mert szerintem röhejesen néz ki, amikor a pasi alacsonyabb. Másrészt sokkal inkább biztonságérzetet ad az, ha a barátom nagyobb, magasabb nálam.

20L

2016. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem elsodleges szempont h nagyon magas legyen, de csak olyan johet szoba,aki magasabb picit.


Noiesebbnek erzem magam egy olyan ferfi mellett, aki magasabb,erosebb testalkatu mint en.Nem feltetlenul amiatt hogy az utcan megvedjen,de teny h nagyobb biztonsagerzetet ad ha vedelmezon "be tud teriteni".


Soha nem volt alacsonyabb vagy sovanyabb partnerem,nem volt ilyen agyonnyomos gondolatom:)))

2016. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Én is és a barátom is 175 cm magasak vagyunk. Bevallom őszintén, ez az egyetlen dolog a kapcsolatunkban ami k.rvára szokott zavarni. Ezt igazából ellensúlyozza a személyisége, külseje, mert olyan karizmatikus, vezetői személyisége, és férfias tulajdonságai vannak ami iszonyatosan ritka. Még is, sokszor úgy közlekedik, hogy cseszik kihúzni magát, amitől fél fejjel magasabb vagyok. És kb. kiröhög ha ezért ideges vagyok és szólok neki h húzza már ki magát. Az én családom nagy növésű, a 175 cm-el én vagyok a legkisebb meg anyukám a 165 cm-ével. A családomban a férfiak 180 cm felett kezdődnek, még a tizenévesek is. Úgyhogy igen, iszonyatosan zavaró, mondjon bárki bármit hogy nem lényeg. Én mindig arról álmodtam, hogy a tökéletes férfi mellett kihúzhatom magam, és magassarkúban járhatok mellette nőiesen, magabiztosan. Most, lapostalpú csizmában, kondiban járok, úgy hogy nem húzom ki magam mert felcseszi az agyamat de nagyon ha én vagyok a magasabb. Egyelőre a barátom személyisége miatt ez annyira nem zavar, de majd meglátjuk mi lesz.
2016. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!