Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor még én vagyok a bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor még én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés
A történet azzal kezdődik hogy pár éve megtetszett egy lány, udvaroltam neki de esélyt sem adott. Összejött egy ismerősömmel. Mostanság meg bejelölt facen, elfogadtam mert ismerem, gondoltam ennyi. Aztán rám írt hogy "mizu?" meg hasonló maszlag, ma pedig találkoztam vele a városban és mivel nem azt figyeltem ki van az utcán mert siettem postára így megállított. Köszöntünk egymásnak, és röviden gondoltam beszélünk és megyek dolgomra. Erre rám förmedt hogy én le akarom koptatni...miért nem viszem el valahova (gondolom tetszik neki az új autóm mert fb-n belájkolta az összes képet amin rajta van) és teljesen hisztizni kezdett. Mondtam neki hogy ne haragudjon de nem én voltam aki annyira sem adott esélyt hogy randizni vigyem és konkrétan azt a látszatot adta akkor hogy "esélyem sincs". Erre közölte: "BUNKÓ VAGY VELEM, LÁTOD, EZÉRT MEG SEM ÉRDEMELNÉL" Na, bumm.
2017. máj. 9. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A het trollkerdese. Jobban erzed magad?
2017. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Vicces, vettél egy autót, na und?
2017. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Illetve csak álmodod, h vettél.
2017. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Az új magánrepülőmön lassú a net, alig tölt be a gyakori. Ez senkit nem érdekel?
2017. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az autód a bunkó, hogy bepofátlankodik minden képedre.
2017. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sosem értem ezt a "nem adott esélyt egy randira" szöveget.

Ha nem tetszik neki a külsőd, akkor mit adjon esélyt?

Hogy pazaroljátok egymás idejét, mert elég kevés az esély arra, hogy megváltozik a véleménye, akkor ennek mi értelme?

Akkor meg ő lenne a k**rva, aki csak hiteget, pedig te erőszakolod ki a halva-született randit.

Az mire jó?

2017. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!