Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom túl hízelgő számomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom túl hízelgő számomra, túlságosan szeret az arcomba mászni, ölelgetni. Mit tegyek, hogy ne legyek bunkó, de ki nem allhatom, ha folyton a kepembe mászik?

Figyelt kérdés
Utálom, gyűlölöm, ha állandóan pusziszkodni akar, olelget, simogat. Nem miatta, hanem alapból idegesít és már idegbajt kapok ettől. Ő meg pont olyan, hogy bújós.
2016. dec. 17. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Ezt így nem lehet megoldani. Ő ilyen, biztos, hogy szarul esne neki. Az meg milyen már, hogy legszívesebben megpuszilná a barátnőjét, de azon kell gondolkodnia, hogy most szabad-e vagy sem.
2016. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hiába írtok bunkóságot, mert ilyenkor ez szokott jönni, nem tudok megvaltozni, 30 év alatt nem ment. Nem direkt csinálom ezt. Megjátszani se bírom már, mert annyira zavar a taperászás, auramba mászás. Idegbajos leszek tőle és legszivesebben felvagnam az ereimet vagy kinyirnam magam, amiért nem vagyok átlagos.
2016. dec. 17. 17:34
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Add nekem.
2016. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Keress egy hozzád hasonló természetű férfit!
2016. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Megpróbálhatod, hogy szólsz neki.... bár szerintem ennek a kapcsolatnak hamarosan vége lesz.
2016. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Kettes vagyok, én nem bunkóságnak szántam. Én is ilyen bújós vagyok, leírtam, hogy engem zavarna. Viszont sajnos ahogy te nem tudsz megváltozni, úgy ő sem tud megváltozni. Próbálj vele beszélni, ha nem megy, akkor sajnos ez rányomhatja a bélyegét mindenre.
2016. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Én meg az ilyen csajokat utálom gyűlölöm mint te. Volt barátnőm is ilyen távolságtartó volt nem lehetett neki egy puszit se adni, pedig nem vagyok az a kimondott ragacs típus. A másik félnek is sz*r elhiheted. Én persze csak a magam részéről tudok nyilatkozni de szerintem inkább örülj neki hogy szeret. Vagy próbáld megbeszélni vele de én azt tapasztaltam felesleges, nekem mindig rosszul esett ha barátnőm arrébb lökött vagy beszólt emiatt. Persze nem ezért lett vége de remélem a következő barátnőm egy bújós kis pincsi lesz
2016. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Osztom az utolsó kommentelő véleményét!!! detto!!!
2016. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Más a szeretnyelvetek,neki a fizikai kontaktus úgy tűnik. Egyébként engem is zavart, amikor a barátom ilyen extra bújós lett , jobban szeretek én bújni, finoman lehet jelezni az igényeket.
2016. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ülj az arcára. :)
2016. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!