Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas szőrös nők vágynak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas szőrös nők vágynak arra hogy így elfogadják őket? Hol ismerkedik egy ilyen típusú átlagtól eltérő hölgy?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc? :D
2017. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


pl ilyen?

2017. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyen hanem igazi nőre gondoltam aki szőrösen magasan is nőies
2017. máj. 9. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:

A magas, szőrös nő NEM bír nőies lenni.


Az kérlek egy yeti tüllszoknyában.

2017. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem igen is tud nőies lenni csak talán sok férfi nem mer közeledni hozzájuk a hatalmas méreteik miatt...engem mint férfit mindíg lenyűgöz ha ilyet látok
2017. máj. 10. 08:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok,de nincs ezzel baj. A szőrtelenítés megoldható a magasság meg teljesen elfogadott.
2017. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!