Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hibákat követtek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hibákat követtek el mikor magányosak voltatok?

Figyelt kérdés
Akár a párotok mellett akár egyedül
2017. máj. 10. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után kétségbeesetten próbáltam csajozni. Határozatlan voltam, tele félelemmel, ami a sikertelenségek után csak tovább nőttek. Csupa negatív gondolatok kavarogtak bennem. Kezdett lefelé ívelni a vállalkozásom is, kihatott rá. Az egyre több negatívum egyre mélyebbre taszított. Felszedtem 20 kg-ot is. Hallgattam azokra, akik azt mondták, bármilyen jó ötletem volt (ritka pillanatok), hogy úgy sem sikerül/ nem fog menni / nem a te szindet, stb.


Ez nagyjából 6-7 éve volt. Aztán elkezdtem szép lassan edzeni, semmi más nem ment. Aztán pszichológus, jó pár alkalom. Még több edzés, több munka, koncentrálás a cégemre. Stílus, fodrászat, új ruhatár. Önképzőkörök, előadások, személyiség és önfejlesztés. Túrák, nyitás az ismerkedésre, szociális kör bővítése. Új üzleti lehetőségek. Jöttek a sikerek kinézet/edzés/vállalkozás terén, majd jött a párkapcsolati/házassági/randi/ismerkedési/üzleti tanácsadás, még több workshop, még több önképzés, sok évnyi gyakorlás. 180 fokot fordult az életem.


33F

2017. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most kb. ott tartok, ahonnan az első válaszadó indult.
2017. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-nem játszottam meg magamat

-nem arcoskodtam mim van meg milyen menőcsávó vagyok

-nem nyomultam

-nem találtam ki menő csajozós történeteket

-nem engedtem el a fülem mellett minden kudarcot és rossz élményt

-nem tudtam legyőzni az alacsony önértékelésemet, és túlzott önostorozásomat amit már mások is észrevettek

-a nők kimondott vágyait akartam kielégíteni, és nem a kimondatlan, tudat alatti vágyaikat


(és ez sajnos nem múlt idő...)

2017. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beleszerettem egy nősi férfiba. Ártatlan flörtnek indult...jól esett, hogy végre valaki odafigyel rám, bókol, rám ír, érdekli mi van velem...aztán - bár előre tudtam hogy ennek nem lehet jó vége, bele mentem a viszonyba, és jó szerelmes lettem. De a magányomon nem segített, sőt, tovább mélyítette amikor nem volt velem.
2017. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!