Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom a nagymellű nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a nagymellű nőket szereti és mégis kis mellű barátnője van. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
A barátom világéletében a nagymellű a dupla DD-n felüli kosaras nőket nézte csak meg. Erre olyan barátnője illetve neje lett akinek alig van cicije. Félreértés ne essék,a kis mellű nők is gyönyörűek,inkább csak azon csodálkozok hogy honnan ez a szemléletváltás a barátom részéről?

2017. máj. 11. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Milliárdos szeretnék lenni mégis csóró vagyok. Álom nem fog magától valóra válni.
2017. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Mondták már, hogy nem minden a külső? Meg, hogy h..lye az, aki mellméret alapján választ magának párt?


Mondták már, hogy a belső érték sokkal fontosabb, mint a külső? Mert a külső az idők során változik. A belső viszont lehet, hogy ugyanolyan marad, ha nem változtat rajta az ember.

2017. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
A strandon én is a kockahasú, izmos pasikat nézem meg, a barátom mégis átlagos testalkatú, kicsit az izmosba húz át, de nincs kocka hasa. AZ egy dolog, h mit néz meg az ember, attól nekem nem kéne más, csak a barátom és ő tetszik nekem
2017. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
A nagy mellű nő, nem jó feleség alap.
2017. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Belekalkulálta a terhességet lehet. :D

30/f

2017. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nagydarab, izmos, szőrös férfiállatok szeretem, mégis egy sovány, szőke pasim van ritkás szőrzettel. :D És soha nem cserélném le másra. Tényleg nem minden a külső.
2017. máj. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
nekem meg a pici, alig mellű lányok az ideáljaim, és egy nagy mellű lány a feleségem, és gyermekem anyja. ŐT szeretem :-)
2017. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ezt komolyan meg kell magyarázni a "felnőtt párkapcsolatok"-kategóriában? Ne már...

Ez nem szemléletváltás, hanem - kapaszkodj meg - szerelem. Gyakori, hogy az embernek van egy ideálja, viszont ha beleszeret valakibe/megszeret valakit, onnantól magasról le van tojva, ha az illető nem passzol bele maximálisan az ideál-képbe. Ez ennyire egyszerű.

2017. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!