Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavarna ha a párotok rúdtánc órákra járna?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerelnék egy rudat a nappaliba!
2017. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Akkor igen, ha nem egy fémből készült rúdon táncolna, hanem egy emberi szövetből készültön.

De rendes rúdtánc óra nem zavarna, bár nem érteném miért csinálja, mert engem az ilyen műsorok nem izgatnak különösebben, szóval elgondolkoznék, hogy most csak a mozgás a lényeg, vagy valaki másnak akar tetszeni...

2017. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Le beszélnék mindenkit róla, mert komoly sérüléseket okozhat. A nejem kitalálta pár évvel ezt a hülyeséget aztán bordatöréssel kórházba kellett vinni mert beesett a bárszekrénybe.

Nagyon "szexi" volt. Megérte :(

F38

2017. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Ha férfi lennék zavarna. Nőként pedig eszembe sem jut ez a hülyeség, már bocs.
2017. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

#3 ezzel az erővel az autókat is tiltsuk be, mert naponta halnak meg emberek autó balesetben, meg a repülőket is, mert lezuhanhatnak.


Feleséged hülye volt, olyan elemet próbált amihez fizikailag gyenge volt.. megjárta! Ez nem a rúd hibája (tudom, magadfajtáknak mindenki hibás, csak ti nem)

2017. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
23 éves nő vagyok! Egy évig jártam rúdtáncra és imádtam! Már maga az óra egy olyan önbizalmat nyújtott nekem amit egyből észrevettek a férfiak! Amelyik pasinak nem tetszik az inkább vak! Mert ez egy igen erotikus sport amit szerintem csak imádni lehet! Az akkori barátom inádta :) Járt velem a versenyekre és mindig büszke volt rám :)
2017. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
96 kilós nő minek erőlteti?? Az aranyere is a tanfolyam alatt jött ki. Nagyon veszélyes, aki jót akar magának az nem bohóckodik ilyenekkel mert megjárja. Akkor inkább hastáncozzon de a földön marad.
2017. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudnék egy ilyen csajt komolyan venni...
2017. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem örülne a párom, neki az ilyenek nem jönnek be.... se a többi, sztriptiz, stb.
2017. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Magad miatt csinald, ne a pasik miatt. Ha van eleg onbizalmad, az mindennel tobbet er. Ha szeretned, akkor csinald. Kesz. Akit neked teremtettek, az ugysem fog ilyen miatt elkerulni.
2017. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!