Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyire zavarna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire zavarna egy lány magassága ebben az esetben?

Figyelt kérdés

tegyük fel hogy van egy lány 180 cm magas viszonylag gyakran szeret magassarkúban is járni olyankor kb 185 cm magas egyébként vékony csinos hosszú lábú formás csak ilyen magas

ez mennyire zavaró vagy mit gondoltok erről?



2017. máj. 10. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is 180 vagyok, engem nem zavarna. Volt már magasabb barátnőm is és ő is hordott magassarkút, nem okozott semmiféle problémát. Őt sem zavarta, engem se más véleménye meg nem érdekelt minket :)
2017. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
193 centi vagyok, ezért nem zavarna. :D Legrosszabb esetben felvennék én is magasított talpú cipőt, de leginkább nem vesződnék ilyesmivel.
2017. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Zavarna? Haha... A szóbanforgó lány egy istennő lehet, ezt így látatlanban megmondom:) Gyönyörűek a langaléta nők a hosszú combjaikkal. Mint Gisele Bündchen vagy az Exek az Édenben Franciskája. 191 cm 34/F
2017. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Számomra kizáró ok lenne a magassága, csak 178 vagyok...
2017. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne, hiába vagyok 170 cm.

Nem tudom mit kell ma ebből divatot csinálni, hogy semmi sem mindegy...

31/F

2017. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
na jó mondjuk 170 cm-es fiúval nem járnék meg 178 cm alatt akkor egy zsiráfnak érezném magam :)) meg ciki lenne ha én mint nőnek kéne lehajolni hgy megcsókoljam
2017. máj. 10. 10:40
 7/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, de szinte a fülemben cseng egy ismerős szava járása, aki ha meglátta a haveromat, meg a barátnőjét, ezt kezdte el mondani. A srác 165 körül, a lány 180.

Mindig ajánlgatott neki egy sámlit, meg tud olcsó bútorasztalost, stb...

2017. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
180+ vagyok, és nem zavarna. Ez csak egy paraméter a millió másikból, ami egy párkapcsolatot befolyásol(hat).
2017. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es hát az elég paraszt a lány helyében biztos beszóltam volna neki valamit mert ezzel nem csak a haverját hanem engem is sértegetett volna
2017. máj. 10. 10:49
 10/17 anonim ***** válasza:

A 192 centimmel még örülnék is neki.

Ha 178 cm lennék azt gondolom nem zavarna ha ő is túl tudna lépni rajta.

2017. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!