Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férj-szerető-terhesség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj-szerető-terhesség? Hasonló helyzetben vki? mit gondoltok?

Figyelt kérdés

csak röviden írom,van egy férjem,akitől sose válnék el,így érzem.. apának tökéletes,nekem is jó vele. Szerető,régi barát - évek óta legjobb barát kategória,megspékelve szexel... teszem azt az ő gyerekét várnám? van egy másfél éves gyerekem is a férjemtől. Sose mondanám el a férjemnek ha így alakulna,h nem az ővé. Tudom nem vagyok korrekt..

Járt már vki így? a szeretőnek elmondanátok?? nem az az apa típus,elképzelni se tudja,hogy vha neki legyen.. Inkább olyan nagy gyerek,akivel tökéletesen lehet kikapcsolódni..


2010. máj. 16. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azért ez elég gusztustalan. Már bocsi. Már alapból az is, hogy így átvered a férjed. De legalább védekezhetnél a szeretőddel, ha már szexelsz vele...

Én mondjuk alapból nem tennék ilyet. De ha a férjednek nem mondod el, hogy nem övé a gyerek, akkor a szeretődnek se.

2010. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

féreg vagy.a gyereken meg fog látszani,h nem az apától van.akkor majd jön a cirkusz része,dehát neked kellett nagylány.......

ha van vér a férjed f aszaba,akkor még pár fülest is fogsz kapni.

2010. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elég gusztustalan dolog... szerintem mond el a férjednek, nem érdemled Őt meg.
2010. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy gerinctelen féreg vagy. Dehát ez van - elfajul a világ. A férjed sokkal jobbat érdemelne tőled.
2010. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ez nem megtörtént dolog .. :)

nem vagyok terhes.

a szerető 10 éve van kb.

a férj 2!

a szeretővel semmi mást nemtudnék elképzelni..

tudom h féreg vagyok. nem zavar...

itthon tökéletes anya és feleség. Sose megyek úgy el itthonról,hogy a fiam abból bármit is érezzen. Sőt a férjem se.

Ő akkor már rég alszik.

de tényleg szemét vagyok :)

2010. máj. 16. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
igen jól látod a dolgokat féreg vagy, és még örülsz is neki...
2010. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ezt biztos egy szmájliból leszűrted :) biztos,hogy nem csak bennem van a hiba,elhihetitek :)
2010. máj. 16. 14:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem fogok rád sárt dobálni, mert sosem lehet tudni, kerülök-e valaha hasonló szituba. Én ha -fikció- terhes lennék a szeretőmtől, simán elvetetném, úgy, hogy sem a férjemnek, sem a szeretőmnek nem mondanám meg.
2010. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek. Mondjuk 10 év ide vagy oda, én beszüntetném ezt a fajta kapcsolatot... Minek mentél hozzá a férjedhez ha mellette megcsalod? Sajnálom a gyereked is és a férjed is...
2010. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ebben a fikcióban én nem merném bevállalni. Nagy a lebukás veszélye. Arra gondoltál, hogy gyereket szülnél a szeretődnek? Neki nem mondhatnád el, mert ki tudja, hogy reagál. Hiszen egy nagy gyerek.
2010. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!