Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férj-szerető-terhesség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj-szerető-terhesség? Hasonló helyzetben vki? mit gondoltok?

Figyelt kérdés

csak röviden írom,van egy férjem,akitől sose válnék el,így érzem.. apának tökéletes,nekem is jó vele. Szerető,régi barát - évek óta legjobb barát kategória,megspékelve szexel... teszem azt az ő gyerekét várnám? van egy másfél éves gyerekem is a férjemtől. Sose mondanám el a férjemnek ha így alakulna,h nem az ővé. Tudom nem vagyok korrekt..

Járt már vki így? a szeretőnek elmondanátok?? nem az az apa típus,elképzelni se tudja,hogy vha neki legyen.. Inkább olyan nagy gyerek,akivel tökéletesen lehet kikapcsolódni..


2010. máj. 16. 14:31
1 2
 11/13 Valkyrja ***** válasza:
ha szeretőd régebb óta van mint férjed, akkor végül is vele csalod ezt a régi barátot, nem? mindenesetre tényleg undorító dolog.
2010. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jajj, ne legyünk már ennyire álszentek!! Szinte mindenki köpköd, meg undrítónak nevezi a szituációt, és egyben a kérdezőt. De akkor mégis kik a szeretők, és kik azok, akiknek szeretőjük van? Mert itt egyetlen válaszolónak sem volt még ilyen kapcsija, és a párjaik is talpig becsületesek.

Én semmiképp sem szülnék gyereket a családba a szeretőtől, mert minden titok előbb utóbb kiderül.

2010. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sorry ha ebben a világban már az számít normálisnak ha valakinek szeretője van... Akkor én vagyok az abnormális hogy nem tartok szeretőt és imádom a párom??? Ami mellesleg visszafelé is igaz. "Jó" irányba halad a világ... Szerintem nem álszent dolog őszintén szeretni valakit, úgy hogy közben nem csalom meg, és közben elítélni azt, aki semmibe vesz embereket. Én nem csak a kérdezőt ítélem el, hanem a szeretőjét is...csakhogy most nem ő kérdezett.
2010. máj. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!