Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha nő létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha nő létemre gyakrabban fizetek, mint a párom?

Figyelt kérdés
Lehet bennem a hiba,mert mar masodik baratommal van ez. A mostani párommal egy éve járunk, az élet minden területén csak pozitívat tudok róla mondani,kivéve ezt a problémát. Tudom,nehezen találnéb hozzá hasonlót,mégis ez bánt.Dolgozunk mindketten, fizetésünk is majdnem egyforma. Én mindig főzök,készülök,mire jön hozzám. Ha elmegyünk valahová,kitalálom pl. hogy együnk meg egy sütit,én fizetem,ne higgye,hogy kihasználom. Ritkán jut magától eszébe. Múlt héten pl kitalált egy koncertet,hát hagyta,h odaadjam az árát. Oké,ünnepekkor nem smucig,de ah
2017. máj. 15. 19:01
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem kapcsolatban nem kell kicentizni, de ha nagyon eltolódik az egyik irányba a dolog, egyoldalúvá válik annyira, hogy feltűnő akkor az már gáz.
2017. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ezzel problémád van akkor említsd meg neki. Az, hogy mi normális és mi nem már nem lehet egyértelműen eldönteni.

Az a normális amit ti annak tartotok. Ha a fizetésetek egyforma akkor pedig az lenne a normális, ha vele beszélnéd meg ezt.

2017. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Nő létedre... hagyjuk már ezt. Közel egyformán kerestek, szerintem az a normális, hogy közel egyformán álljátok a számlát. Nem azt mondom, hogy fizetéskor előkerüljenek a zsebszámológépek, de azért ne egyoldalúan terheljék anyagilag az egyik felet a közös programok.
2017. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ah te hívod valahová, akkor te fizeted, ha meg ö, akkor te nem fizetsz neki utólag.
2017. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem. Nem azért, mert a nőnek semmit se kell fizetnie, de a nőnek nem is kell lovagiasnak lennie.
2017. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem sem kene hangsulyozni hogy no letedre. Felnott ember vagy, miert kene h penzeljen a kanod, ha van rendes munkad es kb egyforman kerestek?


Amugy megoldas: szepen mindenki irja a kolteseit (legalabbis azokatamik kozosek) es akkor ho vegen meg lehet nezni hogy jott ki a matek, meg hogy igazad van e egyaltalan.


A koltesek irasa amugy is hasznos tevekenyseg, ha mondjuk elore akarsz tervezni penzugyileg, illetve az is kiderul belole hogy mire koltesz feleslegesen sokat.

2017. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Nő létedre? Ezt hívják egyenjogúságnak,amiért annyira küzdöttetek..vag szerinted az a normális ha mindent a férfi fizet?
2017. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7


A kérdést olvastad?

2017. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mikor ő talál ki programot nem kell jófejkedve odaadni az árát (pláne, ha te is meghívod, mikor te találsz ki valamit). Az biztos, hogy valamit te is "rosszul" csinálsz, de kétségtelen, hogy nem egy úriember. Én sem mondom, hogy egy tartós kapcsolatban egy év után is mindent fizessen a pasi, de én biztos nem fogadnék el pénzt a felezés jegyében, ha a párom is meghívogat, meg főz rám. Szerintem visszaél vele, hogy ilyen kis lelkiismeretes vagy.

Azért érdemes lenne ezt megbeszélni, ha amúgy minden klappol köztetek. Én szakítottam ilyen miatt, bár ott más se stimmelt és azért a "randizós" időszakban pláne kellemetlen volt, hogy én meghívtam, az ő programját meg feleztük.. Ott is ugyanez volt a baj, hogy én problémáztam, hogy "jaj, nehogy azt higgye kihasználom" és ebből az lett, hogy ő használt ki engem..

2017. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!