Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összeveszünk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összeveszünk a barátom egyre gyakrabban hozza fel az exét, mert tudja, hogy ez zavar. Szerintetek ez mennyire okés?

Figyelt kérdés

pl. Mondtam hogy nincs kedvem elmenni a haverjaival most kocsmázni, erre mondta hogy oké akkor majd elhívja az exét.


Meg volt egyszer hogy én vidéken voltam és addig ő találkozott az exével, aztán a haverjaival.. A srácok rá is kérdeztek hogy most új barátnője van-e... képzelhetitek ez milyen jól esett amikor mondta a barátom..


tudom hogy az a lány okos, szép, barátomnak ő volt az első és még mindig nagyon jóban vannak, közel is laknak egymáshoz.

nem kéne féltékenynek lennem de attól félek, hogyha a lány akarná akkor el tudná egy gyengébb pillanatában csábítani a barátom..

( főleg hogy a csaj szakított vele annó)


2016. aug. 16. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, 15?
2016. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
22
2016. aug. 16. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 22 éves lány lennék és felhozná az exét folyamatosan mint engem helyettesítendő személyt csak annyit mondanék, hogy "akkor menj vele", s többet nem látna.
2016. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez elég kicsinyes.
2016. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha, de soha nem beszélünk exről, pláne nem alázhat vele. Ez nem normális.
2016. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a srác nem tisztel egy fikarcnyit sem, de még csak nem is szeret igazán, pótléknak tök jó vagy, de komolyan nem vesz.


Neked pedig ez a felállás láthatóan teljesen megfelel, ugyanis ha lenne egy kis önbecsülésed, már rég kivágtad volna ezt a bunkót, mint azt a bizonyos macskát. Szóval mi is a kérdés?

2016. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én valószínűnek tartom, hogy féltékennyé akar tenni, hogy ezzel becsaljon a kis világában. Magyarán formálni akar, és ezt érzelmi zsarolással próbálja elérni. Beszéld meg vele, mondd el, hogy ez rosszul esik, és tudni szeretnéd, miért csinálja, mert ez a viselkedés nem vezet jó irányba.
2016. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!