Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti beszélgettek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti beszélgettek úgy pasikkal, hogy közben párotok van? Visszaírtok közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Nekem elég érdekes szokott lenni, mikor körülöttem arról beszélgetnek, épp ki írt rájuk a hétvégén, és milyen aranyos, meg miről beszélgetnek, miközben kapcsolatuk van ezeknek a nőknek/lányoknak. Én egyszerűen ha valaki rám ír, írom, hogy párom van és elköszönök, az utcán még nem jöttek oda ismerkedés céljából, így csak a közösségi oldalt tudom említeni.

Nektek is teljesen helyén van, hogy elbeszélgettek más fiúkkal is, és végülis (Ők azt mondják , hogy nem ismerkedés, mert az a randi- szerintem meg ez is az ismerkedés nagyon eleje) elvagytok másokkal is? Persze, ha kérdezem, hogy a párja tudja-e? Akkor a válasz , hogy dehogyis, tehát annyira nem büszkék rá, ők sem tartják annyira természetesnek.


2017. máj. 15. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Beszélgetnek. Én is beszélgettem egy lánnyal, olyan ismerkedősen, aztán a találkozás szervezésekor benyögte, hogy "megkérdezem az uram"...
2017. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem jelölök vissza idegeneket facebookon, üzenetre sem írok vissza, akármilyen nemű. De pl. koncerteken szoktam beszélgetni férfiakkal, viszont mindig belefoglalom max. a második mondatomba, hogy van párom, és ennek megfelelően is viselkedem (egy idő után le is szoktak kopni, de én meg szeretek beszélgetni :D).
2017. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Első: Pofátlanság fiúval szemben is, de ha a fiú tudja is, azt gondolja a lányról, hogy képes hűtlen lenni a párjához.


Második: Te eseted más, nem is gondolnám, hogy ezt te erkölcstelenül csinálod.

2017. máj. 15. 20:10
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha irnak, valasz nuku, tovabbra is irogatnak, tiltas. Jeloles eseten meg siman torles. Senki ismeretlennel nem alltam szoba soha, meg akkor sem, ha epp szingli voltam. Parkapcsolatban pedig alapveto, hogy nem csevegek olyan faszikkal, akik harom kep alapjan nyilvan nem a lelkemre kivancsiak mikozben baratokat gyujtenek.
2017. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
harmadik: Pont ez az ! Ők örülnek annyira mennyire jófej, kedves, aranyos, ami alapesetben még ismerkedésnek oké, de nekem már nem fér a gondolatomba sem bele, hogy nem gondolnak a párjukra..:)
2017. máj. 15. 20:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretleneknek nem írok vissza. Haveroknak, barátoknak meg miért ne?
2017. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Idegeneket vissza sem szoktam jelölni, ezért az én esetemben inkább az a jellemző, hogy csoporttársak, volt iskolatársak, régi ismerősök írnak rám. Vissza szoktam írni, de pár mondat után bele szoktam szőni a válaszomba, hogy a párommal ezt vagy azt csináltam, így nem sokkal később el is tűnnek. Korábban az elején megmondtam már, hogy bocs, de párkapcsolatban élek, nem akarok ismerkedni, de még én voltam hülyének beállítva, hogy hát hogy képzelem, hogy ő akar tőlem valamit... :D
2017. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én mindig írom, és igen ha olyan az ember, hogy illemből illik visszaírni, akkor a párom nekem is mindig benne van, ha esetleg úgy ahogy írtad, hogy pofátlan és neki áll feljebb, én azt tiltom egyszerűen.

Nekem más ne mondja meg, hogy én mit érzek normálisnak :) Én nem szívesen beszélgetek mással rajta kívül, aki hímnemű, tehát én az ismerősöknek is keserű szájízzel írok vissza, és reménykedem, hogy hamar lekopik..:). Olyan fiúbarátom meg sosem volt, akivel annyira napi szinten legyen a kapcsolatom

2017. máj. 15. 20:32
 9/21 A kérdező kommentje:
Ők sem annyira idegeneknek írnak vissza . Pl látták már a városba, egy helyen dolgozunk vagy ilyesmi,de nem mennek oda egymáshoz vagy valami, hanem irkálnak. Értelmetlennek tartom, meg pofátlannak, olyan mintha keresnék az új lehetőséget, és a végén ebből van az, hogy 'megismertem valakit, vagy már mást jobban szeretek..'
2017. máj. 15. 20:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Mivel én fiúkkal szeretek barátkozni, így igen, beszélgetnék. Persze még az elején mondanám hogy kizárólag barátságra vagyok nyitott mert van párom. Ha ő így is szeretne beszélni akkor részemről is mehet a dolog. Csak fiú barátaim vannak, fiúkkal érzem jól magam, ez mindig így volt, valószínű így is lesz ezért mindig fogok barátkozni pasikkal akkor is ha van valakim.
2017. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!