Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg a srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjam meg a srácot, aki tetszik?

Figyelt kérdés
A minap barátnőmmel beszélgettem a munkahelyén (gyorsétkezde) és jött egy pasi kaját rendelni. Én alig mertem ránézni mert így is pirultam, barátnőm szerint a fószer végigmért és úgy tűnt tetszem neki, mert zavarba jött (nem, nem volt kint semmim és nem vagyok sem mellben sem fenékben dinamikus :D ). Elkészült a kajája, beült az autóba, megette és amikor ment el akkor visszanézett rám. Csak a rendszámot jegyeztük meg, hiába keressük ismerőseink ismerősei között, sehol nincs. Barátnőm elmondása szerint nem járt még nála. Szeretném megtalálni, de nem tudom, hogyan fogjak bele. Lehet, hogy esélyem 0, de szeretném tudni legalább a nevét illetve hogy foglalt-e. Volt valaki már hasonló helyzetben? Olyan, aki végül sikerrel meg is találta a másikat? Van valami trükk vagy tipp vagy akármi, amivel már sikerrel jártatok valaha? Lehet, hogy reménytelen, de ennek ellenére normális válaszokat szeretnék. Köszönöm a segítséget!

2017. máj. 15. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Audija volt? :D
2017. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ahogy mondják, élni kell a felkínálkozó lehetőségekkel. Ha nem akkor ennyi volt.

Legfeljebb a remény marad, hogy ha annyira bejöttél neki akkor visszamegy.

2017. máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem Audija volt, pont nem érdekel, hogy melyik srácnak milyen kocsija volt vagy van-e egyáltalán autója. Csak ez volt az egyetlen olyan dolog, ami csak rá jellemző, gondolom ő szaladgál egyedül olyan rendszámú autóval, aztán muszáj voltam megjegyezni, hogy ha esetleg látom máskor valahol a kocsit, akkor tudjam, hogy ő az. Eléggé visszahúzódónak tűnt, nem is szólt semmit csak a szeme sarkából lesett, én meg zavaromban csak turkáltam a kajámat :) Gondoltam arra, hogy holnap ugyanakkor ugyanoda visszamegyek, hátha visszatér. De ha nem, akkor 0% esély, hogy megtalálom, ugye?
2017. máj. 15. 23:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a csávó megy legközelebb, akkor a barátnőd (aki ott dolgozik) kérjen valami elérhetőséget tőle.

Mondja azt, hogy az egyik barátnője szimpatikusnak találta (ami ugye igaz is), ha megadja, akkor tök jó, ha még emlékezik is rád, akkor meg fantasztikus, nyert ügyed van.

2017. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez tervben van, ha jön megint, de eddig egyszer sem látta a pasit, félő, hogy nem jön többet :/ Sajnálom, hogy nem kezdeményeztem, de annyira meg voltam illetődve. Meg igazából mit is mondhatnék? :/ Soha nem voltam még ilyen helyzetben, felnőttként úgy viselkedtünk, mint két tinédzser.
2017. máj. 16. 00:05
 6/9 anonim ***** válasza:

menj be a rendőrségre a rendszámmal, és mond, hogy fizetés nélkül távozott a büféből ;) :D


fogadok amugy ti 20 évesek vagyok (max) a csávó meg 35-40 :D

2017. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, én 21, barátnőm 31, a pasi meg olyan 25-6 körül lehet :D Ha már ennyire érdekel :D
2017. máj. 16. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:

b+

akkor én voltam!

szemeztem valamelyik nap egy büfés csajjal :O

2017. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak ez a pasi rá sem nézett a barátnőmre :D
2017. máj. 17. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!