Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjam meg a fiut...

Musixfan kérdése:

Hogyan találjam meg a fiut akihez nem mentem oda?

Figyelt kérdés

Múlthéten vasárnap egy rendezvényen (sakkfesztivál)várakozás közben láttam egy fiut aki tőlem nem messze állt. Aztán volt egy intuitív hang ami aztmondta hogy oda kell mennem hozzá de nem tettem. Könnyen ismerkedek és ezért is nemértem miért nem mentem oda hozzá. Azóta nemhagy nyugodni az érzés már sírtam sokszor, kerestem az eseménybe sakk oldalak likeolói között, a szüleit is de nemtalálom és nemtudom elfelejteni ha belegondolok hogy nemlátom többet sírhatnékom van és nemértem hogy miért, sose történt velem ilyen korrábban.

Ustream-en visszanéztem és ott is megtaláltam őt és a szüleit is de ez nemtúl nagy segítség.


Mit tegyek? Kérlek csak komoly válaszokat írjatok.


19 L



2013. okt. 5. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendezz egy saját sakkversenyt a megyében és hátha elmegy.
2013. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem sakkozott Kasparov-ot várta mint én :S
2013. okt. 5. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!