Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tibéreztetek már így vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tibéreztetek már így vagy én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

A barátommal elmúlt a szerelem(vagyis csak nála). Még nem mentünk szét hivatalosan ,de már ott van a levegőben ,napok(órák) kérdése

Megismertem tegnap egy srácot az egyetemen,,aki nagyon szimpi volt kb egy órát. Aztán elkezdett idegesíteni,hogy ír, meg elkezdtem utálni. És elkezdtem viszonyítani a (volt) barátomhoz. Hogy ebben meg abban sem olyan jó,mint ő.

És azt vettem észre magamon,hogy hülyítem a srácot,nem veszem fel neki a telefont, direkt jó későn írok vissza, de nem mondom neki,hogy hagyjon békén.

És most az az érzésem,hogy mindennél jobban szeretem a (volt) barátom és mindenki egy nagy szar hozzá képest.

Komolyan nem értem saját magam.

Mi van velem?:/

20L


2017. máj. 17. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hat lekene tisztaznotok a barattal,hogyan legyen tovabb akkor.

a masikat meg hagyjad. Es ha szet is mentek,hagyj magadnak idot meg feldolgozod.

de nem tudom,miert nem beszelitek meg a dolgot.

2017. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sok a dolga és nem nagyon szeret erről beszélni. Én meg hát...szenvedek.
2017. máj. 17. 16:33
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor en meg nem huznam igy a dolgot.
2017. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Azt szeretnéd, hogy úgy "kitolják a szemedet", hogy még e nevedet is elfelejtsd. Azt javaslom, ha privátot kapsz, fogadd őket.

30/f

2017. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nő vagy és húsz éves... meg sem lepődik a legtöbb olvasó, aki rendszeresen jár ide, vagy a valóéletbe...


Gondolom nem vagy tisztában a saját érzelmeiddel, hogy mit miért érzel. Sok-sok önismeret és elmélkedés kell ahhoz, hogy rájöjj ilyenekre.

2017. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Interferencia ***** válasza:
Valóban, önismeret!!!
2017. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egyszerüen ugy erzed, önigazolasra van szükseged. Nem erted, hogy miert nem vagy eleg a baratodnak es ezert jol esik, hogy mas erdeklödik felöled.


Igazabol neked idöre van szükseged! Nagyon fiatal vagy meg ahhoz, hogy egy egyoldalu kapcsolatra pazarold az idödet. Ha meg ott tartasz, hogy egy esetleges uj jelöltet a (volt) parodhoz mersz, akkor meg nincs itt az ideje szamodra, hogy ujra ismerkedj. Magadat es a masik felet is hülyitened.


Mindegy, milyen fantasztikus a (volt) baratod, ha egyszer mar nem szeret. Szerintem, annyival tartozik neked, hogy öszinten es nyiltan elmondja neked, miert alakult igy. Ezzel neked is megadja az eselyt, hogy szembesülj sajat magaddal es ertekeld, hogy szerinted is igaza van e es, hogy jobban erezned e magad a sajat börödben, ha par dolgot mashogyan közelitesz meg, De sose valtozz meg masert!

2017. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen,közben kezdek rájönni,hogy valószínűleg jobban meg fog viselni a szakítás,mint gondoltam és most kell egy kis idő egyedül.

Legszívesebben elküldeném a franca azt a másik srácot,mert nagyon elkezdett nyomulni.:/

2017. máj. 17. 17:06
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha a levegőben ott van a szakítás, akkor szerintem ebbe a kapcsolatba nem érdemes energiát befektetni, tegyétek meg, kultúráltan. A másik pasit meg ne hülyítsd, fordított helyzetben neked sem esne jól.

Ha a volt pasidat hasonlítgatod össze másikkal (netán a jelenlegivel), az azt jelenti, hogy nem vagy túl rajta.

2017. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igen,rájöttem közben.

Csak most meg nem tudom hogy mondjam meg annak a másiknak,hpgy én mégsem akarok semmit. Ugyanis nem azóltqm a (volt) barátomról sem.

2017. máj. 17. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!