Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Minden nőt megnézztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Minden nőt megnézztek az utcán?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, de elég megterhelő lenne az összeset mindig megnézni, nem? :D
2017. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha új dolog kerül a látóterünkbe, azt megnézzük igen. Ez reflex. Az utánafordulás már nem az.

30/f

2017. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.....

Csak ami tetszik a szememnek.

2017. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyakran mondogatom magamnak harmadik félként hogy ne bámuld, ne bámuld, MONDOM NE BÁMULD! és ja, ha egy kicsit is bejön akkor előjön a probléma.
2017. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nagyjából 5-10%-ot.
2017. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindet, csak a banyakocsit húzókat, mert nem szeretnék karambolozni velük.
2017. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak ha sétafikálok és közben nézek kifelé a fejemből. Ritka eset.

Az esetek 99.99%-ában megyek valahova, illetve szimplán be vagyok zárkózva. Utóbbi esetben még az is lehet, hogy úgy megyek neki valakinek, hogy előtte észre se veszem. Kezdő ismerősöknek szoktam is mondani, hogy szóljanak rám, mert sokszor maximum csak "tereptárgyakat" látok.

2017. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem.


Valahogy úgy működik ez, hogy a szemünk lát ugye, és a képek beérkeznek az agyba, fel lesznek dolgozva (...többi érzékszerv is).


Na most ott vannak olyan helyek, amik automatikusan jeleznek, ha valakire fel kell figyelnünk, tudatalatti.


Minták tárolódnak, és ha valami pozitívhoz hasonló dolog érkezik be, akkor felfigyelünk.


Ilyen pozitívum lehet egy számunkra vonzó testalkat, haj, TESTBESZÉD (mosoly, nézés-járás, kézmozdulat), de akár hang, amire nem is figyelnénk fel, csak periférián pillantjuk meg, de a tudatalattink jelez, hogy valami „szemrevaló” van ott.

2017. máj. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!