Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit kezdenétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kezdenétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Kihasznált, eldobott, megbántott. Most meg újra keres úgy, hogy hetekig egy szót se beszéltünk.

Ír mintha semmi nem történt volna. Ti hogyan reagálnátok erre?

Minimális érzelmeim vannak iránta de tudom, hogy nem helyes. Nem akarom őt. Mit tegyek?


2017. máj. 17. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem írnék neki vissza, bármit is érzek iránta. Persze, ha te élvezed, hogy kihasználnak, akkor hajrá.
2017. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdés mivel bántott meg és használt ki?Mennyire voltatok mély kapcsolatban és meddig jutottatok,konkrétan miért lett vége?
2017. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem foglalkoznék vele. Kis idő és a maradék érzéseid is elmúlnának. Ha beszélsz vele úgy elfelejteni sem fogod és megadod az esélyt hogy újra kihasználjon.
2017. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem világos neki, hogy nálam ez a helyzet, addig megírnám. Ha újra helyes, még egyszer megírnám, amíg nem látom, hogy most már értenie kell.

Ennyi jár neki.

2017. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként pont ebben a helyzetben vagyok,a lány kihasznált,megalázott és ezért végül szakítottam vele mert az imádnivaló és az elviselhetetlen között váltakozott a viselkedése.Végül elviselhetetlenebb lett mint amilyen imádnivaló tudott lenni.


Erre annyira bepöccent még meg is rágalmazott,rossz hírem keltette és a barátságomat is eldobta,meg is lopott.

Ennek ellenére én vagyok az aki szeretné még mindig megmenteni a barátságot,szeretném ha észhez térne és reálisan értékelné a történteket mielőtt megint belekerül olyan bántalmazó kapcsolatba amikben része volt az elmondása alapján.

Könnyen lehet naív vagyok és az is lehet egy szava sem volt igaz de ebbe a lehetőségbe bele sem merek gondolni mert ha valóban így van akkor messze a leggátlástalanabb ember akivel dolgom volt és tartok tőle nem fogom annyiban hagyni.

2017. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tőle semmit miért foglalkozol vele? Egyszerűen ne irj neki vissza,vagy küld el a fenébe,és kész.


Bár azért jó lenne tudni mivel bántott meg,hogy használt ki.

2017. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ignorálás hatékony.

Ha tovább zaklat, akkor tiltás

2017. máj. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!