Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Leginkább fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Leginkább fiúknak szólna a kérdésem! Most nem tudom mit gondoljak? 3év után szakítottam a barátommal mert nem volt valami jó. Megismerkedtem egy fiúval akinek neki állt az exem és szerintem elrémisztette! Ti kezdenétek egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

2pofont adott neki és mellkason rugta!A fiú nem nagyon védekezett.Másnap találkoztam a fiúval azt mondta hogy akar engem csak fél egy kicsit hogy a voltbarátom feszt ugrálni fog!

Ma a fiú elég fura volt velem mint aki nem is akarna már!

Nem ő írt rám hanem én rá!Alig írt!Mikor megkérdeztem hogy mit akar akkor ennyit mondott hogy nem megbeszéltük már?hmm?Mármint a megbeszélés akkor még igen volt!De akkor miért nem hív el randizni?


2010. ápr. 26. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha az exed roma, akkor én is félnék.
2010. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
először az exedet kéne eltenni láb alól
2010. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De az exemmel is beszélgettem és azt mondta nem érdeklem bla bla!A fiúnak is átküldtem a beszélgetést és mégsem változott semmit!
2010. ápr. 26. 20:12
 4/10 anonim válasza:
ha az exed roma, akk HALÁL RÁ ( már amiér ilyen bunkó volt)
2010. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezek nem jó válaszok!!!Azt szeretném hogy a srácnak mit mondhatnék hogy nem lesz semmi gond?Vagy ti szerintetek csak hülyít?
2010. ápr. 26. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csodálkozz, ha kiábrándult... Én se mernék lépni, ameddig az a fax útban van. Először rendezd le az exeddel, hogy hagyja békén az új pasijelölteidet.
2010. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülyít? Ha az egyik kiszemelted exe megtépne téged,úgy igazán,akkor te ugyanúgy nyomulnál a csávóra?
2010. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért egy kérdés: HA AZ EXED AZ MONDTA, HOGY NEM ÉRDEKLED, AKKOR MIT PATTOG? Először le kellene állítani, addig biztos nem fog lépni a mostani
2010. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De mondtam a fiúnak hogy beszélek az exemel és azt mondta ne mert csak bajba sodrom.
2010. ápr. 26. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Háát én a helyedbe olyan balhét csinálnék...nem is tudom h mit csinálnék ha bántana miattam valakit az exem...

Az a lényeg h egy életre elmenjen a kedve ,hogy még egyszer beleszóljon az életembe...

De nem csak annyi lenne,hogy beszélnék vele msn-en h enyje miért csináltad...

és akkor még azzal jön ,h nem érdekled...akkor mi értelme volt :S

2010. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!