Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen érzés volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen érzés volt az első találkozás az exxel a szakítás után? Miből lehet tudni, hogy szeret-e még?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
En egy suliba jartam vele. Eleinte eleg szar foleg mikor elkezdte meselni hogy volt bulizni es par srac vitte haza, marmint nem ugy, tenyleg csak haza vittek kocsival. Eleg szemet volt tole de idovel jobb lett.
2017. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Exszel. Változó, de a legtöbbször nem érdekelt. A legutóbbi exemmel pedig szerencsére nem találkoztam a szakítást követően.
2017. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ex-SZEL. Ne írjátok már ezt a baromságot, hogy exxel, kifolyik a szemem.
2017. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3# Túl sokat vársz
2017. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi itt a virtuális térben akadtunk folyton össze, elkezdte bevallani apránként, hogy kivel feküdt le amíg együtt voltunk. Megerősített benne, hogy jól döntöttem mikor abbahagytam vele.
2017. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi extra, egyszer láttam még Pesten. Nagy cucc :D


Nem érdekel, nagyon nem. Kihasznált és megalázott.

2017. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!