Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban lányok segítségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok segítségét szeretném kérni! Mit akarhat (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2 éve együtt voltunk, de ő elég csúnya módon szakított velem, azóta se ismert okok miatt (egyszerűen semmilyen megkeresésre nem válaszolt, fenyegetőzött,...).

Múlthéten találkoztam vele az egyetemen és elkezdte mondani mennyire örül, hogy újra van közös óránk, reméli járni fogok (órára) és sajnálja hogy nem voltam múltkor. Mondtam neki hogy beteg voltam, erre elkezdett érdeklődni, meg reméli meggyógyultam és legközelebb megyek már órára mert várja a közös órát... Fizika kontaktus nem volt a találkozásnál, de ahhoz képest hogy a kapcsolatunk végén köszönni nem volt hajlandó, ez rengeteg...

Most nem írom le hosszan a szakítást de nagyon csúnya volt, mély sebet hagyott bennem és nemrég tettem magam túl rajta.

Szerintetek újra akarja kezdeni vagy hülyíteni akar vagy egyszerűen csak "ki akarja javítani" azt ahogy szakított?

22F;21L

Segítségeteket előre köszönöm!



2017. febr. 14. 10:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy tudtommal nincs barátja most, kapcsolatunk után volt 1, de semmi komoly nem lett belőle pár hétig tartott.
2017. febr. 14. 10:11
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak szimplan jofej akart lenni es nincs semmi szandeka. Velem is volt ilyen, hogy exemmel evekig nem talalkoztam, majd amikor osszefutottunk nagyon orultunk egymasnak annak ellenere, hogy milyen nagy cirkuszban valtunk el.
2017. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, nehogy megint szívás legyen a vége!
2017. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak újrakezdené, lehet csak barátkozna.

Neked egyik se tesz jót... Kerülném a helyedben, komolyan. Újrakezdeni soha... Még lehet rosszabb lesz, örülj neki, hogy úgy érzed sikerült lezárnod. Barátságot se, mert ilyen felesleges dolgokkal fogod tölteni az időt, hogy ilyeneket kérdezel meg ilyeneken gondolkodsz. Nyilván mivel kiírtad ezt a kérdést, érdekel mi mit gondolunk. Na és miért érdekel?

Magától értetődő, mert még mindig fontos valahol neked legbelül, valamit egész biztosan jelent még.


Különben letojnád mi vezérli, max váltanál vele pár szót ha összefuttok. Szóval bármelyik eshetőség legyen, neked kerülnöd kellene, ez egész biztos, de az is biztos hogy nem fogod, és ha rajta nem múlik, elindul valami több. Aminek nem kellene, de sajnos az ember csak a saját kárán tanul :)

2017. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves #2-es ez úgy is valóságosnak látod, hogy mi folyamatosan találkoztunk, csak közös óránk nem volt? (szakítás után 0,5-1 évig köszönni se köszönt)

Én reménykedem benne hogy nem akarja újrakezdeni, csak emberi viszonyt, barátságot akar kialakítani, csak kicsit furcsállom ezt a túlzott kedvességet (a nagy kontraszt a szakítás utáni idő és most között), mert a kapcsolatunk is így kezdődött...


Kedves #4-es, igen jelent még nekem valamit, egy nagyon jó barátom volt kapcsolat előtt és közben, akivel minden tételt, feladatot,magánéleti problémát... megosztottunk (kapcsolat előtt is ott voltunk egymásnak, ha egyetemen, ha otthon volt baj), ezt nem tudom figyelmen kívül hagyni. Sokat köszönhetünk mindketten a másiknak. Most is ha barát szeretne lenni azt én valószínűleg hagynám és örülnék neki, ha többet akarna akkor már nem annyira örülnék. Kerülni meg sajnos nem tudom mert az óra aláírásos. És igen attól félek hogy újrakezdené, engem valahogy sikerül befűznie és utána nagyobbat sérülök mint az elsőnél...


Várok még válaszokat, hátha valaki tud tapasztalatokat megosztani, sokat segítene!

2017. febr. 14. 10:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lezárta magában a történteket azért viselkedhet így, nem mindenki harag tartó.

" megkeresésre nem válaszolt, fenyegetőzött" - ezt azért kifejthetnéd részletesebben, mert csak úgy nem szokott az ember így viselkedni ok nélkül.

2017. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves #6-os. Ő nagyon is haragtartó 2 előző barátjával, akik előttem voltak, szintén egyetemről (1 év alatt) (tudom hülye voltam, hogy így, ennek tudatában is belementem) azokkal azóta se beszél.

Egyik napon még jóban voltunk, ott voltam nála, filmet néztünk, beszélgettünk, egy átlagos közös program volt, olyan mint bármikor máskor, vita/veszekedés nélkül másnap már nem szólt hozzám és öngyilkossággal fenyegetőzött...

Én tényleg nem tudom mi történt, a "kimondott" szakítást 2 éve közös ismerőstől tudtam meg, én egy jó darabig vakon futottam utána és nekem szemtől szembe akkor se és azóta se mondta ki hogy vége (de mint írtam volt azóta már volt 1 kapcsolata és ismerősnek elmondta, hogy velem vége).

Tudni kell hogy a kapcsolat végén(/vége felé, utolsó ~2-3 hét) és a kimondatlan szakítás után hosszú ideig pszichológiai kezelésre járt. Magamnak ezzel magyarázok sok mindent...

2017. febr. 14. 17:21
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Te is az fajta fazon vagy, kérdező, akire ha kedvesen néz egy csaj, rögtön azt hiszi, hogy akar tőle valamit.
2017. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Ha végigolvasod az egészet+válaszokat amiket írtam, akkor láthatod, hogy ennél a lánynál sajnos ez egyszer már megtörtént, amit nagyon bánok és nem szeretném még egyszer.
2017. febr. 14. 17:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne kezdd újra vele a kapcsolatot!!! Inkább ne menj arra az órára, ezt nem lehet megtenni?
2017. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!