Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a fajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a fajok keveredéséről? Például afrikai lány európai sráccal?

Figyelt kérdés
Ha egyre nagyobb divat lesz a dolog akkor lassan mindenki félvér lehet. Szerintetek ez jó lenne? Én speciel támogatom. Szerintem tudatosan kéne keveredni. Evolúciós szempontból is előnyösebb.
2017. máj. 19. 18:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Lehet "előnyösebb", de csak módjával, ne a faji sokszínűség rovására. Elég lehangoló egy olyan jövőkép, ahol nincs már europid, mongoloid, negroid, hanem csak egy mix van és kész, ennyi.


Szomorkás jövőnek tartom ahol nincsenek már külön rasszok. Persze gazdaságosabb lenne, meg "világbékés" hangulatú, de jó, hogy ennyi féle van még most.


Most képzeld el, hogy se fehér, se fekete, se arab, se latin, se indiai/cigány, se ázsiai alrasszok, se semmi, csak egy massza.


Hát nem szebb a színpaletta is, mikor egymás mellett van a zöld, kék, piros, sárga, barna, lila, mint összeöntve egy "egyenszínné"? A színek kiegészítik egymást.

2017. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Nekem (egy pár ázsiai lányt leszámítva) nem tetszenek a nem fehérek. Egyébként érdekes ez az "evolúciós szempont"... Miért is kéne keveredni a négerekkel, amikor az ázsiai és a fehér átlag IQ sokkal magasabb, mint az övék? Köszönöm, kihagyom.
2017. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pont attól szép és színes a világ, hogy minden világrésznek megvan a maga kultúrája, embertípusa, nyelve, hagyományai stb. Nem jó ez a nagy keveredés, elvész idővel a nemzetek egyedisége.
2017. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Ugye tisztában vagy vele, hogy a fekete is ugyanahhoz a fajhoz tartozik, mint te? :D

Azt etnikai hovatartozásnak hívják, amiről te beszélsz.

Egyébként miért ne keveredhetnének? Aki ezt ellenzi, az rasszista.



Mondom rasszista.



De igen.

2017. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
#4 attól, hogy valakinek tetszik a világ sokszínűsége, még nem rasszista. Az azt jelenti, hogy utál egy adott rasszt. Melyik válaszoló írt itt ilyet?
2017. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#2, Heraclius írt ilyet.

Nettó hülyeséget.

2017. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%

Miért kellene keveredni a primitív feketékkel, kedves kerdező?

Ha annyira szeretnél, lehet menni közéjük abba a fertőbe...a semmi közepébe afrikába aut lehet velük agyba főbe keveredni.

Ide európába nem kell a szemét. Látod te nyomoronc, miket művelnek? Mit hagynak maguk után? Hogy bánnak a nőkkel és a gyerekeikkel??? Tetves férgek teli betegségekkel.

Nem hogy nem kéne őket ide beengedni, de segíteni sem kéne őket. Boldoguljanak. Nem szarják sorba a gyerekeket...inkább azon járjon a csöpp agyuk, hogy valami hasznosat is csináljanak. Kapnak gyógyszereket, ennivalót, vizet...mirefel? Fogamzásgátlót esetleg kaphatnának.

Keverednél velük??? Lehet menni s vidd magaddal az összeset európából.

2017. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
7es vagyok. Rasszistázhattok nyugodtan...kedves migáns símogatók.
2017. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem tokmindegy milyen szinuek, ha szeretik egymast/vonzodnak egymashoz, akar csak egy ejaszakara is. Mindenkinek van egy preferenciaja, van akinek kinai, van akinek feka, van akinek no akinek nagy a segge, kis mell, nagy mell....


Szerintem semmi baj nincs a felver gyerekekkel, total cukik, es a szerelem nem borszin fuggo. Nincs sehol leirva hogy mindenki csak a sajat rasszabbol valogathat vagy tarsulhat:-)))

2017. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
9es...ez így nagyon szép és romantikus...de amikor milliószámra özönlik el kontinensünket a kiéhezett kecskebaszók, bocs..."orvosok és mérnökök", akik itt mocskolnak és mocskolódnak és rongálnak és követelőznek és sorra erőszakolják a nőket, akkor már annyira nem cuki a történet.
2017. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!