Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne adni egy esélyt a dolognak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm/munkatársam/haverom, akinek tetszem, de ő nekem nem. Viszont én senki másnak nem kellek. Akik nekem tetszenek, azoknak én nem.

Lehet, hogy hülyén, és gyerekesen hangzik, de egy Tumblr poszt miatt gondolkodtam el azon, hogy mi lenne, ha esetleg megpróbálnánk... Sajnos nem találom az eredeti posztot, de arról szól, hogy emberünk nézi a szomszédait, amint vízipisztolyoznak a kertben és nevetnek, és ekkor rájön, hogy annyi időt töltött azzal, hogy a tökéletest keresse, pedig csak annyira lenne szüksége, hogy tudjon valakivel együtt nevetni, és élvezni az életet. Tudom, kissé nyálas... angolul jobban hangzott. És erről onnan jutott eszembe ő, hogy valamelyik nap a melóhelyen mi is a benti slagokkal, vizes kacsókkal, és jéggel szórakoztunk a posztban leírtakhoz hasonlóan.

Szerintetek?



2017. máj. 19. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a TÖKÉLETEST keresni balga önámítás, mert nem létezik. Olyat kell keresni, aki mellett boldog lehetsz.
2017. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én az első 2 mondatod után legszívesebben hányni tudnék tőled :D
2017. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Persze, te magányos vagy, ezért be kell hülyíteni szerencsétlent, mert attól neked jó lesz valamennyire... Király ötlet.
2017. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: Csodalatos :D Az elso ketto utan? Pedig kesobb jon az a resz, ami meg nekem is nyalas.

#3: En egyaltalan nem akarom hulyiteni. Pont nem ilyen vagyok. Ezt neki is mondtam. Erre azt mondta, hogy majd kialakulnak az erzesek idovel. En orulnek neki a legjobban, ha kialakulnanak. De nincs benne tapasztalatom, fogalmam sincs, hogy ez hogy mukodik, ezert a kerdes.

2017. máj. 20. 05:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, kialakulhat, nálam volt már így, sokéves kapcsolat lett belőle..


Na de nekem valami tetszett azért benne, legalábbis megfogott anno. Ezt neked kell tudnod, van-e rá esélye, hogy vonzódj is hozzá.

2017. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Szó sincs itt nyálasságról,sokkal inkább érzéketlen lélektelenségről.Szívnád a vérét valakinek miközben pontosa tudod nem tudod neki azt adni amit valószínűleg megérdemelne.Csak azért összejönni vele mert nincs más aki egyáltalán elviselne de még vele is csak úgy,hogy már húzod a szádat,hogy neked egyáltalán nem tetszik.

Phöjj,ez a véleményem rólad :) Na így értve hányok tőled.

2017. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso: Egyszer mar leirtam, hogy eszem agaban sincs hulyiteni... Pontosan tudom, hogy milyen az, amikor csak hulyitik az embert, es nem kivanom senkinek azt az erzest, ugyhogy en kifejezetten figyelek arra mindig, hogy ne kuldjek fele ketertelmu jeleket. Es a szemebe is megmondom, hogy nem jon be. O ettol fuggetlenul meg mindig szeretne, ha lenne koztunk valami. En csak elgondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha...
2017. máj. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!